Foto: Pexels.com/Rodnae Productions

Kādi ir trīs visbiežāk sastopamie mikroviļņu krāsns veidi?

Mūsdienās mikroviļņu krāsnis ir iespējams ieraudzīt gandrīz jebkurā mājsaimniecībā. Un lieliska iemesla dēļ – tās izceļas ar spēju ātri pagatavot dažādas maltītes, tādējādi ikdienā ietaupot pat vairākas stundas. Lai gan to funkcionalitātes principi ir vienkārši, izvēloties jaunu mikroviļņu krāsni, ir nepieciešams pavadīt mazliet laika, apsverot, kāda krāsns jums ir vispiemērotākā. Lai atvieglotu meklēšanas procesu, šajā rakstā ieskicēsim trīs vispopulārākās mikroviļņu krāsnis.

1. Brīvi stāvošā mikroviļņu krāsns

Foto: Unsplash.com/Vlad Zaytsev

Šī ir visbiežāk sastopamā un visvienkāršākā mikroviļņu krāsns – to ir iespējams uzstādīt, vienkārši noliekot izvēlētajā vietā un pievienojot pie strāvas. Galvenie faktori, ar kuriem nepieciešams tikt skaidrībā, ir izvēlētās mikroviļņu krāsns izmēri un to atbilstība tai paredzētajai vietai. 

Salīdzinot ar pārējām šajā rakstā uzskaitītajām krāsnīm, šīs mikroviļņu krāsns cena arī parasti ir viszemākā. Taču, tas arī ir atkarīgs no pieejamo funkciju klāsta un ražotāja – Samsung mikroviļņu krāsns, visticamāk, būs dārgāka nekā krāsns, ko ražojis mazāk pazīstams uzņēmums. 

2. Iebūvējamā mikroviļņu krāsns

Foto: Unsplash.com/Lissete Laverde

Ja jums jauno mikroviļņu krāsni ir svarīgi eleganti pielāgot virtuves dizainam, tad iebūvējamās mikroviļņu krāsnis ir lieliska opcija. Tās gan ir nepieciešams uzstādīt ērti lietojamā augstumā un vietā, kā arī pats uzstādīšanas process var būt sarežģīts un laikietilpīgs, bet tas būs tā vērts – šāda mikroviļņu krāsns, saskaņota ar virtuves skapīšu dizainu, jūsu virtuvi padarīs sevišķi pievilcīgu. 

Pirms iegādes jāņem vērā, ka šī nav nekāda mini mikroviļņu krāsns, tāpēc starp virtuves skapīšiem var nākties atbrīvot mazliet plašāku vietu. 

3. Konvekcijas mikroviļņu krāsns

Šī ir labākā mikroviļņu krāsns, ja vēlaties maltītes gatavot ar daudzpusīgu metožu palīdzību. Tā ir līdzīga parastajai cepeškrāsnij – ēdiens tiek gatavots augstākā temperatūrā un, lai, nodrošinātu gaisa cirkulāciju, tiek izmantots ventilators. Šī iemesla dēļ tajā ir iespējams gatavot arī ēdienus, kurus nepieciešams likt cepeškrāsnī – sacepumus, kūkas, cepumus, cepešus un citus tamlīdzīgus gardumus. 

Būtiskākā šādas salīdzinoši mikroviļņu krāsns priekšrocība ir plašais gatavošanas režīmu klāsts. Ja augstā cieņā turat grilētus ēdienus, tad vislabākā būs konvekcijas mikroviļņu krāsns ar grilu. Savukārt, ja vēlaties pagatavot kraukšķīgu sacepumu, tad ir iespējams attiecīgi pielāgot gatavošanas temperatūru. Turklāt, grila un kraukšķīguma funkcijas nav vienīgās – ir iespējams iestatīt arī grauzdēšanas, cepšanas un citus gatavošanas režīmus.

Ņemot vērā, ka arī šī nav maza mikroviļņu krāsns, tās novietošanai, visticamāk, nāksies atbrīvot mazliet plašāku vietu.

Īsumā, šo ierīču izvēles process nav nekāda “raķešu zinātne,” bet pirms iegādes ir vērts paturēt prātā šajā rakstā minētās lietas. Jauno mikroviļņu krāsni iesakām meklēt 1a.lv – šajā interneta veikalā atradīsiet visus iespējamos mikroviļņu krāsns veidus par izdevīgām cenām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *