Kādi būs laika apstākļi Latvijā?

Pēdējais ziemas mēnesis sola dāvāt mums dažas laika apstākļu izmaiņas. Meteoprog varat apskatīt pašreizējo meteo informāciju un izvēlēties piemērotu apģērbu. Šeit ir pieejama informācija par to, kādi būs laika apstākļi visos valsts reģionos.

Vietnē sniegta karte, kurā attēloti laika apstākļi visos reģionos un gaisa temperatūra tajos. Tāpat tiek publicēta informācija par nokrišņu līmeni. Lai uzzinātu konkrētu informāciju par jūs interesējošo vietu, ir pietiekami vienkārši noklikšķināt uz tās. Tāpat mājaslapā ir meklēšanas josla, kurā var uzrakstīt apdzīvotas vietas nosaukumu, lai iegūtu informāciju par laika apstākļiem tajā.

Temperatūra februāra sākumā nepārtraukti mainās. Kopumā tā nedaudz samazināsies un apstāsies 0 grādu līmenī. Maksimālā temperatūras pazemināšanās būs valsts ziemeļos. Šeit termometra stabiņš noslīdēs līdz -4 grādiem. Siltāk dienvidos, kur februāra sākumā dienā būs ap +3 grādi pēc Celsija.

Pakāpeniski palielināsies saules aktivitāte. Pelēkā janvāra laika vietā nāks mainīgs mākoņu daudzums. Saulaino dienu daudzums pieaugs, taču iespējami arī nokrišņi. Tāpēc obligāti apmeklējiet Meteoprog, lai uzzinātu, vai jāņem līdzi lietussargu. Tomēr pagaidām sinoptiķu prognozes ir tādas, ka nokrišņi kaut arī būs, bet ne pārāk nopietni.

Kāds laiks būs februārī Rīgā?

Latvijas galvaspilsētā laiks maz ar ko atšķirsies no citiem reģioniem. Iedzīvotāji un pilsētas viesi ievēros temperatūras pazemināšanos. Dienā būs ap +2 grādiem, bet naktī -2 grādi.

Februāra sākumā laika ziņas Rīgā gaidāmas ar salīdzinoši nelielu nokrišņu daudzumu. Periodiski līs lietus, bet ne stiprs. Var novērot mainīgu mākoņu daudzumu, saules parādīšanos. Vējš nenozīmīgs, tikai aptuveni 3-5 m/s. Tāpēc arī laika apstākļi kopumā būs pietiekami labvēlīgi un komfortabli.

Lai noskaidrotu, vai jums vajadzētu ņemt līdzi lietussargu, kā arī to, kā labāk ģērbties kopumā, ienāciet vietnē Meteoprog. Šeit ir pieejama tikai aktuālā informācija par laika ziņām Rīgā. Arī jums būs iespēja uzzināt jaunāko informāciju attiecībā uz:

  • vēja ātrumu;
  • mitruma līmeni;
  • nokrišņu varbūtību.

Skatīt laika apstākļus var kā šodienai, tā arī tuvākajām 2 nedēļām.

Februāra sākums Latvijas galvaspilsētā būs vēl diezgan vēss, bet pakāpenisks saulaino dienu pieaugums un nokrišņu samazināšanās ir raksturīgākās pavasara tuvošanās pazīmes. Uzzināt par to, ko gaidīt uz ielas rīt, jūs vienmēr varat pārbaudītā vietnē.