Kā rīkoties bojāta auto vējstikla gadījumā?

Drošākais veids, kā izvairīties no automašīnas bojājumiem, tostarp plaisu veidošanās vējstiklā, ir uzmanīga auto vadīšana. Tomēr, ņemot vērā to, ka bojājumu vējstiklā var radīt arī straujas temperatūras svārstības, risks sastapties ar šādu problēmu tomēr pastāv.

Kā pasargāt auto no bojājumiem vējstiklā?

Lai pasargātu sava auto vējstiklu no plaisu rašanās, ieteicams ieturēt lielāku distanci, braucot aiz kravas automašīnām – īpaši tad, ja pārvadātā krava nav aizsegta. Autovadītājiem ir jābūt uzmanīgiem, pārvietojoties pa grants ceļiem. Arī šajā gadījumā jāievēro braukšanas apstākļiem piemērots ātrums un distance starp citiem transportlīdzekļiem.

Lielāks risks, ka tiks bojāti auto stikli, ir negaisa laikā, tādēļ tādos brīžos neatstājiet automašīnu zem kokiem un to tuvumā. Plaisa vējstiklā biežāk rodas ceļa posmos, kur notiek remontdarbi. Lai pasargātu savu auto, pēc iespējas izvēlieties citu ceļu, bet, ja tas nav iespējams, ievērojiet īpašu piesardzību.

Iespējamie riski

Jāņem vērā, ka bojāts automašīnas vējstikls var būt iemesls, kādēļ auto nevar iziet tehnisko apskati – arī tad, ja plaisa netraucē auto vadīšanai.

Turklāt, ja niecīgs bojājums netiek novērsts, tas var kļūt lielāks, līdz ar to pieaug arī izdevumi, kas saistīti ar stikla remontu.

Ja konstatēts vējstikla bojājums, visdrošāk ir to parādīt speciālistam, kurš novērtēs situāciju un ieteiks labāko risinājumu. Dažkārt pietiek ar vējstikla remontu, taču ir arī gadījumi, kad bez vējstikla nomaiņas neiztikt. Tas nepieciešams gadījumos, ja plaisa ir liela, atrodas autovadītāja pusē vai arī bojājums atrodas vismaz 8 cm attālumā no vējstikla ārējās malas.

Carglass – auto stikli, remonts un nomaiņa

Radusies plaisa automašīnas vējstiklā? Uzticiet bojājuma diagnostiku, remontu vai nomaiņu uzticamam servisam – Carglass.

Neatkarīgi no tā – vajadzīgi jauni auto stikli vai esošā vējstikla remonts, servisa speciālisti ieteiks labāko risinājumu konkrētajā situācijā un veiks kvalitatīvu darbu, lai Jūs varētu droši turpināt ceļu. Klientu ērtībām Rīgā un tās apkaimē pieejams arī mobilais serviss.

Plašāku informāciju par Carglass piedāvājumu un tuvākā servisa atrašanās vietu atradīsiet interneta vietnē www.carglass.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *