Kā izvēlēties zobārstniecības klīniku

Zobu higiēna ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Katrs zina, ka zobi ir jātīra divas reizes dienā un reizi sešos mēnešos obligāti jāapmeklē zobu higiēnists, bet reizi gadā-zobārsts. Kā atrast labu zobārstu Rīgā?

Kā atrast labu zobārstu Rīgā?

Ārsta pieredze

Izvēloties zobārstu, ļoti svarīgi ir ņemt vērā ārsta pieredzi tajā jomā, kurā Jums ir nepieciešama ārstēšana. Informāciju par konkrēta zobārsta pieredzi un specializāciju atradīsiet zobārstniecības klīnikas mājaslapā.

Sertificēti materiāli un jaunākās tehnoloģijas

Labas un mūsdienīgas zobārstniecības klīnikas strādā tikai ar sertificētiem materiāliem, kurus piegādā pasaulē pazīstami ražotāji. Tāpat labas zobārstniecības klīnikas izmanto jaunākās tehnoloģijas. Ar to palīdzību ir iespējas veikt precīzāku izmeklēšanu un nodrošināt efektīvu un kvalitatīvu ārstēšanu.

Ģimenes zobārstniecības klīnika

Nereti bērniem ir bailes no zobārsta, tāpēc zobārstu bērnam jāizvēlas īpaši rūpīgi. Svarīgi izvēlēties zobārstniecības klīniku, kas sevi pozicionē kā ģimenes zobārstniecības klīniku un kuras personāls ikdienā strādā ar bērniem. Tad zobārsta apmeklējums būs patīkams gan jūsu bērnam, gan jums.

Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecības klīnikas pieredzējušais personāls 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā sniedz akūtu un plānveida palīdzību gan lieliem, gan maziem pacientiem. Klīnikā tiek izmantots mūsdienīgs aprīkojums un tādas mūsdienīgas tehnoloģijas kā STA Wand anestēzija, 3D shape zobārstniecības skeneris, palielinājuma brilles un daudzas citas. Klīnikas ārsti parūpēsies, lai katra pacienta smaids būtu skaits un vesels!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.