Kā atrast kleitu internetā?

Neskatoties uz to, ka pasaule noteikti un neatgriezeniski pārceļas uz interneta vidi, daļa no mums joprojām domā, ka atrast savam augumam atbilstošu vai vienkārši labu kleitu interneta veikalā nav iespējam. Varbūt T-kreklu, varbūt rokassprādzi, bet kleitu…noteikti nē? Acīmredzot, kaut ko darām nepareizi, jo ir daudz laimīgu sieviešu, kuras spēja atrasts savu ideālo kleitu internetā. Lūk, daži ieteikumi – kā to labāk izdarīt.

VAI tas der?

Protams, ka mēs nepērkam kleitas, kas mums neder. Bet vai jaunā kleita ir it kā ‘’kāds uzšuvis to tieši jums’’?

Tas ir viens no svarīgākajiem aspektiem – ja apģērbs īsti neder, tās arī neizskatīsies tā, kā vajadzētu. Sieviešu kleitas – ir sievietes iespēja atšķirties, tas, kas vairo viņas pārliecību un piešķir vieglumu koptēlam. Kleitai ir jāder!

Tas varētu izklausīties neticami vienkārši, taču daudzi cilvēki arvien ikdienā valkā apģērbu, kas viņiem ir pa lielu vai par mazu. Pārliecinieties, vai izvēlētājam apģērbam ir pareizs izmērs un, pērkot kleitu internetā, jums jāzina arī tās tips.

VAI der KRĀSA?

Jūs izvēlējaties kleitu –  perfektu kleitu, bet tā tik perfekti gala rezultātā, kad uzvilkta, vairs neizskatās?

Pārliecinieties, ka jūsu jaunās kleitas krāsas papildina jūsu ādas apakštoni!

Apskatiet krāsas, kuras jau valkā, kas piestāv, un pārliecinies, kāda ir tev piemērotā krāsu palete. Vai tas ir kas gaišs, spilgts vai kontrastains? Krāsas var ietekmēt arī garastāvokli, tāpēc, lai tās būtu piemērotas, pārliecinieties, ka krāsas palīdz jūsu izskatam būt tādam, kādu jūs plānojāt redzēt spogulī.

Ja jūtaties tā laimīgs un enerģisks valkājot visu melnu – nēsājiet melnu! Nav vēl nekas labāks un elegantāks izgudrots, kā melnā vakarkleita! Izvēlieties krāsu paleti, kas piemērota jūsu noskaņojumam.

VAI PATĪK?

Šīs ir svarīgs jautājums, jo bieži mēs skatāmies uz trendiem, uz aktuālajiem fasoniem un krāsām, bet aizmirstam par sevi – un tā ir liela kļūda.

Vai jūsu labākās īpašības tiek akcentētas? Vai jūsu drēbes padara jūsu figūru lielisku?

Tas attiecas ne tikai uz jūsu seksīgākajiem džinsiem, bet arī uz visiem apģērba gabaliem. Katram būtu jābūt piemērotam jūsu  formām. Kas svarīgi –  ja tiks izcelta jostasvieta, uzreiz jutīsities seksīgāki!

Vai apģērbs liek jums izskatīties garākam un slaidākam vai īsam? Vai jūsu apģērbs liek jums justies neērti?

Izvēlējoties kleitu jāpieturas pie kleitu tipiem, fasoniem, kuri der tieši jums, pat, ja šķiet, ka patīk kaut kas cits.

VAI viss ir SABALANSĒTS?

Vai kleitas modelis, audums un krāsa ir sabalansēti? Un viss izskatās harmoniski? Vai apģērbs jūs nemulsina? Vai tas jums ir pārāk uzkrītošs? Vai ir pārāk daudz aksesuāru vai kontrastējošu krāsu?

Jūs zināt, kad apģērbs nav līdzsvarā, jo jutīsiet, ka kaut kas ir nevietā. Tāpēc katram sīkumam jaunajā kleitā jāatbilst jūsu vēlmēm un pašpārliecībai.

Jā jūs, skatoties internetā, neesat pārliecināta par kādu no kleitas ‘’sastāvdaļām’’, elementiem, labāk no tas atteikties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *