«Ignitis Latvija» – uzticams energoresursu tirgotājs uzņēmumiem

Energoresursu tirgus atvēršana ļāvusi Latvijā darbu uzsākt uzņēmumam “Ignitis Latvija”, kas ir Lietuvas enerģētikas uzņēmuma “Ignitis Group” meitasuzņēmums. Jau neilgā laikā “Ignitis Latvija” ir iekarojis stabilu vietu Latvijas enerģētikas tirgū, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu ar izdevīgiem nosacījumiem un individuālu pieeju katram klientam.

Latvijas biznesa klientiem un uzņēmumiem par izdevīgām cenām pieejama elektroenerģija, dabasgāze, saules paneļi un arī elektroauto uzlādes stacijas.

Elektroenerģija: fiksētas un elastīgas cenas produkti

Elektrība biznesa klientiem ir viens no “Ignitis Latvija” pamatproduktiem, kas tiek piedāvāts gan ar fiksētu, gan elastīgu cenu, ļaujot katram klientam atrast viņa vajadzībām piemērotāko variantu.

  • Fiksētas cenas elektroenerģijas produkti vairāk piemēroti tiem klientiem, kuri grib precīzi plānot savas izmaksas un zināt, cik turpmāk būs jāmaksā par elektroenerģiju. Fiksētā cena nav atkarīga no tirgus cenu svārstībām, tāpēc maksa par elektrību visā līguma darbības laikā tiek aprēķināta pēc viena tarifa.
  • Elastīgais plāns ir pievilcīgāks tiem klientiem, kuri gatavi riskēt, lai iegūtu iespējami izdevīgāko cenu, kas tiek aprēķināta pēc elektroenerģijas cenas biržā un nelielas peļņas daļas tirgotājam. Izvērtējot uzņēmuma elektrības lietošanas paradumus un apjomus, iespējams izvērtēt, kāds tarifa veids būs izdevīgākais.

“Ignitis Latvija” seko līdzi enerģētikas jomas tendencēm un apzinās, ka atjaunojamā enerģija ir nākotnes enerģija. Jau tagad uzņēmums daļēji nodrošina elektroenerģiju, kas ražota, izmantojot atjaunojamos enerģijas avotus.

Dabasgāze no diversificētiem avotiem

Arī Latvijas dabasgāzes tirgū “Ignitis Latvija” ir iekarojis stabilas pozīcijas. “Ignitis Latvija” dabasgāzes piegādes ir drošas un stabilas, kā arī garantē klientiem lielāku neatkarību, jo tiek nodrošināti diversificēti dabasgāzes piegādes avoti. Apmēram 40% no “Ignitis Latvija” tirgotās dabasgāzes nāk no LNG Klaipēdas termināla. Tas sniedz ievērojamāku neatkarību no Krievijas dabasgāzes un mazina ģeopolitikas radītos riskus un iespējamos triecienus biznesam.

Neilgā laika posmā “Ignitis Latvija” jau nodrošinājis stabilas dabasgāzes piegādes uzņēmumiem un valsts sektora iestādēm, apmierinot to vajadzību pēc uzticamas un izdevīgas dabasgāzes.

Saules enerģija un saules paneļi

Atjaunojama un videi draudzīga enerģija kļūst arvien nozīmīgāka, lai mēs kā sabiedrība sasniegtu izvirzītos klimata mērķus. “Ignitis Latvija” saviem klientiem piedāvā izmantot saules enerģijas sniegtās iespējas un uzstādīt uzņēmuma teritorijā saules paneļus.

Saules paneļi ir inovatīvs risinājums, kā iegūt videi draudzīgu elektroenerģiju un padarīt uzņēmumu sociāli atbildīgāku, “zaļāku”, mazāk atkarīgu no kopējā elektrotīkla. Skatoties ilgtermiņā, saules paneļi arī ļaus uzņēmumam ietaupīt līdzekļus par elektrību. Saules paneļi ir investīcija, kas radīs pozitīvas sekas uz uzņēmumu ilgākā laika periodā.

Ja kādreiz saules paneļi bija diezgan dārgs risinājums, kā dēļ daudzi uzņēmumi neizskatīja šādu iespēju, tad šobrīd saules paneļi izmaksu ziņā kļuvuši daudz pieejamāki. Piemēram, “Ignitis Latvija” saviem klientiem piedāvā saules paneļu iegādi kā līzinga pakalpojumu, ļaujot atmaksāt investīcijas ilgākā laika periodā.

Elektroauto uzlādes stacijas

“Ignitis Latvija” uzsācis arī elektroauto uzlādes staciju tīkla attīstību un plāno kļūt par uzticamāko un ērtāko ātrās uzlādes tīklu Baltijā. Lietuvā jau uzstādītas aptuveni 70 publiski pieejamas uzlādes stacijas pilsētu centros, pie autoceļiem, ātrās ēdināšanas restorāniem un birojiem. Uzņēmums piedāvā gan lēnās, gan ātrās uzlādes stacijas, kas piemērotas gan privātai, gan publiskai lietošanai.

Elektroautomašīnu skaits uz ceļiem katru gadu palielinās, tāpēc loģiski, ka jāattīstās arī piemērotai infrastruktūrai, kurā uzlādes stacijas ieņem centrālo lomu. Uzņēmumi, kuri vēlas iet līdzi laikam un tendencēm, rūpēties par šodienas un nākotnes klientu un darbinieku vajadzībām, var uzstādīt elektroauto uzlādes stacijas, padarot to arī par nozīmīgu konkurences priekšrocību.

Kāpēc pirkt energoresursus no “Ignitis Latvija”

Energoresursu tirgū ir liela konkurence, tāpēc potenciālajiem klientiem var rasties jautājums – kāpēc iegādāties resursus no “Ignitis Latvija”?

“Ignitis Latvija” galvenās priekšrocības ir:

  • starptautiska pieredze un augsta kompetence;
  • konkurētspējīgas cenas;
  • iespēja iegādāties vairākus energoresursus pie viena tirgotāja;
  • individuāla pieeja katram klientam, izvērtējot vajadzības;
  • operatīvs darbs un izcils klientu serviss.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *