Ietaupi laiku un plāno ģimenes budžetu, iepērkoties ar Barbora Express!

Kopš šī gada pavasara, kad interneta veikals Barbora.lv ir paplašinājis savu darbību visā Latvijas teritorijā, un tostarp arī Kurzemē, iegādāties ikdienai nepieciešamās pārtikas un sadzīves preces ir kļuvis vēl ērtāk. Sakomplektē savu pirkumu grozu, neizejot no mājām, un saņem gatavo pasūtījumu tuvējā Maxima veikalā, kur atrodams viens no 33 Barbora Express pick up punktiem – tas ir tieši tik ātri un vienkārši!

Arī Evija no Tukuma kopā ar ģimeni jau vairākkārtīgi izmantojusi Barbora Express sniegtās priekšrocības un dalās savā pieredzē.

Par Barbora Express es uzzināju internetā, un mani šis pakalpojums uzreiz ieinteresēja. Ļoti novērtēju to, ka tas ir pieejams arī mazpilsētās, un tostarp Tukumā, kur dzīvoju es. Tagad man ir iespēja pasūtīt vakariņām nepieciešamos produktus, neizejot no mājām, un saņemt tos sev izdevīgā laikā. Pirmo reizi izmēģināt Barbora Express mani pamudināja bērni, jo viņiem ļoti garšo saldējums, taču vienmēr, kad es to iegādājos veikalā, garo rindu dēļ, nokļūstot līdz mašīnai, tas jau ir izkusis, savukārt, kad pasūtām saldējumu caur Barbora interneta veikalu, tas vienmēr ir lieliskā konsistencē un arī bērni ir sajūsmā.

“Tagad man ir iespēja pasūtīt nepieciešamos produktus, neizejot no mājām, un saņemt tos sev izdevīgā laikā.”

Līdzšinējā iepirkšanās pieredze ar Barbora Express man viennozīmīgi ir bijusi pozitīva. Šajā procesā visērtākais ir tas, ka, katru reizi atverot jau iepriekšējo pirkumu sadaļu, varu redzēt, ko es esmu pasūtījusi, un man nav no jauna jāmeklē savi iecienītākie produkti; atliek tikai pirkuma grozu papildināt ar jaunām precēm, kas tobrīd ir nepieciešamas. Tas ir ērti un operatīvi – tās pašas dienas vakarā es varu savu pasūtījumu saņemt jau safasētu maisiņos un neiespringt par to, ka man vēl pusstunda jāpavada, meklējot preces veikalu plauktos un stāvot rindā. Ja veikalā es parasti iztērēju vismaz pusstundu, tad, iepērkoties ar Barbora Express, man šis process aizņem nieka septiņas minūtes. Fantastiski!

“Iepirkšanās ar Barbora Express man ikdienā aizņem nieka septiņas minūtes. Fantastiski!”

Arī pasūtīto preču saņemšana ir ērta un saprotama – es pa ceļam uz mājām iebraucu vietējā Maxima veikalā, piezvanu uz īsziņā norādīto numuru, nosaucot savu pasūtījuma kodu, un jau minūtes laikā iepirkuma maisiņi tiek izsniegti man rokās. Tas man ietaupa daudz laika, ko varu veltīt savai ģimenei un bērniem, pavadot vasaras mēnešus svaigā gaisā, nevis nelietderīgi staigājot pa veikalu un nopērkot lietas, kas bieži vien nemaz nav nepieciešamas. Tas ļoti palīdz arī plānot ģimenes budžetu, jo uz vietas veikalā mēs bieži vien iepērkamies spontāni, savukārt, esot pie datora ekrāna, izvēlamies tikai to, kas patiešām ir nepieciešams.

“Pa ceļam uz mājām iebraucu vietējā Maxima veikalā un jau minūtes laikā iepirkuma maisiņi tiek izsniegti man rokās.”

Ikdienā mēs ģimenē parasti jau laikus izlemjam, ko ēdīsim, tāpēc pārtikas iegādāšanās katru dienu vairs nav nepieciešama un uz veikalu šobrīd dodamies krietni retāk. Es noteikti turpināšu iepirkties ar Barbora Express, jo tas ir ērti, parocīgi, ekonomē manu laiku un finanses. Domāju, ka tas man būs mūžīgs ieradums.

Iepērcies gudri Kurzemē un visā Latvijā, apmeklējot interneta veikalu www.barbora.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.