Idejas romantiskām brīvdienām

Brīvdienas ir īstais laiks, kad atpūsties no ikdienas skrējiena, atgūt enerģiju un veltīt vairāk laika savai otrajai pusītei. Izmēģiniet kādu no šīm idejām, lai atjaunotu attiecību dzirkstelīti!

Izjāde ar zirgiem

Zirgiem piemīt īpaša enerģija – tie izstaro harmoniju un mieru, turklāt tiem tiek piedēvētas arī ārstnieciskās spējas. Ja Jums un Jūsu otrai pusītei patīk baudīt dabas mieru un klusumu, izjāde ar zirgiem ir īstais veids, kā pavadīt romantiskas brīvdienas. Izjādē ar zirgu varat doties gan vienkārši pa aploku, pa meža takām vai pat gar jūras krastu.

Vakariņas

Vēl joprojām viens no romantiskākajiem veidiem, kā pavadīt laiku ar savu otro pusīti, ir vakariņas restorānā – tā ir iespēja pilnībā izbaudīt otra cilvēka kompāniju, baudot gardu maltīti un nododoties jaukām sarunām.

Vēl viena opcija ir pagatavot vakariņas pašiem, iededzot sveces un pasniedzot otrās pusītes iemīļotāko ēdienu. Romantiskas vakariņas mājās, sveču gaismā, ir īpašs veids, kā izrādīt rūpes un mīlestību, ko Jūsu otrā pusīte pavisam noteikti novērtēs!

Nakšņošana viesnīcā un SPA apmeklējums

Kas gan var būt labāks kā pēc steidzīgas ikdienas gluži vienkārši būt kopā? Ja brīvdienās vēlaties patiesi atpūsties, labākā ideja ir nakšņošana viesnīcā un SPA apmeklējums, kas nāks par labu ne tikai garīgajai, bet arī fiziskajai veselībai.

SPA piedāvājumos bieži ietilpst arī īpašas procedūras tieši pāriem – apskatiet labākās viesnīcas Rīgā un to piedāvājumus šeit!

Atslēgšanās no ārpasaules

Labākais veids, kā atpūsties no ikdienas skrējiena un izbaudīt otrās pusītes klātbūtni, ir atslēgties no ārpasaules un pavadīt laiku tikai vienam ar otru. Tagad, kad tehnoloģijas ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa un teju katrs brīdis tiek pavadīts pie viedierīcēm, centieties vismaz brīvdienās no tā visa atgūties!

Aizmirstiet par viedierīcēm un palieciet mājās, kopīgi gatavojot maltītes, izrunājoties un atceroties kopā pavadītos mirkļus.

Pārgājiens/pastaiga

Veselība vienmēr jātur zelta vērtē, cenšoties pavadīt pēc iespējas vairāk laika svaigā gaisā un izkustoties – ja esat aktīvās atpūtas cienītāji, lielisks veids, kā pavadīt brīvdienas, ir doties pārgājienā vai pastaigā. Un kādēļ gan neapvienot lietderīgo ar patīkamo, rūpējoties par savu veselību un labsajūtu vienam otra kompānijā?

Varat uzrīkot kopīgu pārgājienu pa mežu vai gar jūru, tāpat varat izstaigāt izzinošu maršrutu ar pieturas punktiem un konkrētu galamērķi, kurā izbaudīt uz ugunskura gatavotu maltīti. Pārgājienu varat noslēgt ar nakšņošanu teltī un zvaigžņu vērošanu – izvēle paliek Jūsu ziņā!

Tūristi paši savā pilsētā

Izbaudīt pašiem savu pilsētu no tūristu skata punkta ir patiesi pārsteidzoša pieredze, kas, iespējams, palīdzēs atklāt vietējās pērles. Rezervējiet viesnīcu, sakravājiet somas un dodieties piedzīvojumos!

Dariet to, ko parasti dara tūristi – apmeklējiet tirdzniecības centrus, muzejus, apskates objektus, atrakcijas un visu citu, ko sirds kāro. Galvenais – esiet kopā!

Lidojums ar gaisa balonu

Ja esat ekstrēmās atpūtas cienītāji, jums noteikti jāizmēģina lidojums ar gaisa balonu, kas garantē neaizmirstamas emocijas! Vai zinājāt, ka doties lidojumā ar gaisa balonu iespējams visa gada garumā? Izbaudiet putna lidojumu, dabas krāšņumu un viens otra kompāniju vairākus simtus metrus virs zemes! Lai padarītu lidojumu vēl romantiskāku, varat sarūpēt kādas uzkodas un dzērienus un uzrīkot to kā randiņu.

Mini ceļojums

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā atsvaidzināt attiecības, ir ceļojums. Turklāt tam ne vienmēr jābūt ceļojumam uz tālām zemēm  – varat apceļot arī kaimiņvalstis vai Latviju, jo arī tepat pavisam noteikti ir vietas, kurās vēl neesat pabijuši. Ceļojumu varat apvienot ar nakšņošanu viesnīcā. Iespējams, jums ir kāda īpaša vieta, kurā pirmo reizi tikāties, devāties randiņā vai pat laulājāties?

Lai padarītu brīvdienas interesantākas, varat doties arī spontānā ceļojumā bez īpaša mērķa. Apmeklējiet pa ceļam esošos apskates objektus, baudiet maltītes nezināmās ēstuvēs, atklājiet vietas, par kurām iepriekš nezinājāt un gluži vienkārši esiet kopā!

Kopīgi pavadīts laiks ar savu otro pusīti ir ļoti svarīgs, jo tā ir iespēja satuvināties un novērtēt vienam otru, veidojot ilglaicīgas un mīlošas attiecības. Daži no šiem un vēl daudzi citi piedāvājumi atpūtai divatā pieejami GribuAtpusties.lv – ienāciet, izvēlieties un pavadiet mīlestības pilnas brīvdienas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *