Idejas modernas virtuves iekārtas krāsas izvēlei 2021. gadā

Iekārtot virtuvi un izvēlēties īstās virtuves mēbeles nav viegls uzdevums, tomēr, sekojot dažiem dizaineru ieteikumiem, šo darbu varam ievērojami atvieglot. Vispirms, protams, jāņem vērā pieejamā platība, tad jāizvēlas virtuves iekārtas stils un, visbeidzot, jāizlemj, kādas krāsas izmantosiet šajā telpā.

Turpinājumā esam apkopojuši vairākus dizaineru ieteikumus 2021. gada aktuālajām virtuves krāsu tendencēm, kuras arī Jūs varat izmantot, piemēram, iegādājoties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma.

·        Divi zaļie toņi

Ja vēlaties, lai iebūvējamās virtuves krāsa piedotu telpai dziļumu, lūdziet, lai mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma tiktu veikta, augšējos skapīšus krāsojot vienā tonī, bet apakšējos – nedaudz atšķirīgā. Piemēram, piparmētru un zilganzaļā tonī.

·        Melna virtuve joprojām ir aktuāla

Mūsdienās ne vienā vien mājoklī ir atrodamas melnas virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, un tās joprojām tiek uzskatītas par pievilcīgu interjera tendenci. Atcerieties, ka šādā telpā ir jānodrošina pietiekams dabiskās gaismas daudzums, kā arī melno krāsu var “izlīdzināt”, pievienojot elementus, piemēram, flīzes vai paneļus baltā krāsā. Melnbaltie dizaina risinājumi telpās izskatās eleganti un mūsdienīgi.

·        Dažādi pelēkie toņi

Pelēkā ir vēl viena klasiska krāsa, kas nekad neiziet no modes, un pēdējos gados to arvien biežāk cilvēki izvēlas izmantot arī savās virtuvēs. Piemēram, gaiši pelēkie toņi lieliski izskatīsies kombinācijā ar balta marmora dizaina virsmām un melnu sadzīves tehniku, kā arī santehniku. Savukārt tumši pelēkie toņi izskatīsies mūsdienīgi un eleganti.

·        Bāli rozā tonis

Ja vēlaties ienest savā virtuvē izsmalcinātu atmosfēru, varat izvēlēties virtuves mēbeles bāli rozā tonī, kas pēdējos gados ir bijis īpaši aktuāls interjera dizainā.

·        Tumši zilā krāsa

Šī ir 2021. gada virtuves interjera tendence, tādēļ, ja Jūs interesē virtuves iekārtas izgatavošana, vadoties pēc “trendiem”, noteikti varat izvēlēties tieši tumši zilo toni, kas lieliski izskatīsies skapīšu apdarē. Turklāt šī krāsa iederēsies teju ikviena stila iekārtojumā.

Kvalitatīvas virtuves mēbeles pēc pasūtījuma – Santasmebeles.lv

Virtuve ir viena no svarīgākajām telpām mājoklī, kurā pavadām daudz laika, tādēļ arī virtuves iekārtas izvēle ir ļoti svarīgs lēmums. Lai šī telpa pilnībā atbilstu Jūsu vajadzībām un vēlmēm, prātīgs risinājums būs virtuves mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma, ko piedāvā Santasmebeles.lv pieredzējusī komanda. Mēbeļu ražošana tiek veikta, izmantojot augstvērtīgus izejmateriālus un furnitūru, lai radītu rezultātu, kas kalpo ilgi.

Ienāciet Santasmebeles.lv un aplūkojiet, kādus projektus komanda jau īstenojusi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *