Dažādie putekļsūcēju veidi un kā izvēlēties īsto

Ņemot vērā plašo iespēju klāstu, tev varētu būt grūti izvēlēties vienu un īsto. Lielākajai daļai no mums putekļsūcēja izvēle ir nemazāk sarežģīta kā citi sadzīves tehnikas pirkumi, jo var būt grūti izvēlēties putekļsūcēju, kas vislabāk atbilstu tavām vajadzībām.

Bet pats galvenais, tas nozīmē, ka pirms pienācīga putekeļu sūcēja pirkuma mums ir jāveic kārtīga iespēju izvērtēšana. Iegādājoties putekļu sūcēju, ir jāņem vērā vairāki faktori.

Ir pieejami daudzi dažādi putekļsūcēju veidi, un katram ir unikāls funkciju kopums. Svars, virves garums, stiprinājuma veidi, jauda ir tikai daži no tiem.

Ja iespējams, izmēģini jauno putekļu sūcēju dažas dienas. To darot, vari to pārbaudīt un iegūt pienācīgu izpratni par tā potenciālu. Turklāt tu vari iegūt noderīgu informāciju no citiem, kuri ir izmantojuši to pašu stratēģiju.

Kāta putekļu sūcēji

Šāda dizaina putekļu sūcēji ir viegli pēc svara un viegli lietojami, padarot tos lieliski piemērotus ikdienas lietošanai. Pateicoties to šaurajam korpusam, vari tos izmantot dažādiem nolūkiem, tostarp savā mājā un automašīnā. Meklē ar akumulatoru darbināmus putekļu sūcējus, lai palielinātu komfortu un mobilitāti, ja šie faktori tev ir svarīgi.

Putekļu sūcēju roboti

Kamēr esi ārpus mājas, robotizētie putekļsūcēji automatizē tīrīšanu, uzlādi un atsevišķos modeļos pat putekļu iztīrīšanu. Lai atgrieztos mājās ar nevainojami tīrām grīdām, vari ieprogrammēt šīs ierīces, lai tās sāktu darbu ikreiz, kad izej no mājas. Robotu putekļsūcēji ir aprīkoti ar gudru tehnoloģiju, kas ļauj tiem atpazīt sienas un malas, un laika gaitā tie atcerēsies tavas mājas izkārtojumu efektīvākai tīrīšanai. Lai gan robotizētie putekļsūcēji ievērojami ietaupa laiku, tie atpaliek no citu modeļu tīrīšanas jaudas.

Tvaika putekļu sūcēji

Tvaika putekļu sūcēji izmanto spēcīgu tvaiku, lai rūpīgi notīrītu cietas virsmas grīdas, piemēram, parketu, flīzes un citus grīdas segumus. Tie piešķir grīdām pulētu, spīdīgu izskatu. Tie ir arī lieliski piemēroti, lai atbrīvotos no noturīgiem netīrumiem un traipiem.

Rokas putekļu sūcēji

Rokas putekļsūcēji ir neticami viegli transportējami, glabājami un ērti lietojami, padarot tos ideāli piemērotus ātrai lietošanai šaurākās vietās. Lai gan tam nevajadzētu būt tavam vienīgajam putekļu sūcējiem, mēs iesakām izmantot rokas putekļu sūcējus, lai ātri uzkoptu mazākas platības un grūtākas pieejamības vietas.

Noderīgas funkcijas, kas jāņem vērā

Pirms izvēlēties sev piemērotāko putekļu sūcēju, apskati dažas papildu funkcijas, kas var būt svarīgas ilgtermiņā:

Ar maisu vai bez

Bezmaisu putekļsūcēji, iespējams, piedāvā vislielākās ērtības, ļaujot vienkārši atvienot konteinera bloku no putekļu sūcēja korpusa. Pēc tam var ātri atbrīvoties no iekšā esošajiem netīrumiem, neizvelkot un nomainot maisiņu. Tomēr maisiņu dizains joprojām ir iecienīts, jo parasti tie var daudz labāk noturēt putekļus, jo pats maisiņš noslēdz putekļus. Tas novērš jebkādu turpmāku netīrību rašanos putekļsūcēja tīrīšanas laikā. Nemaz nerunājot, ja bažas rada alerģijas, putekļu sūcējs ar maisiņu noteikti ir gudrāka izvēle.

Vairāku virsmu grīdas segums

Ja tavās mājās ir cietas grīdas un paklāju kombinācija, vairāku virsmu putekļsūcējs ir labākais risinājums. Vairāku virsmu putekļu sūcēji ļauj ieslēgt un izslēgt birstes rullīti, lai, pārejot no paklājiem, nesaskrāpētu cietās grīdas.

Filtri

Filtri ir obligāti jāiegādājas ikvienam, kurš ir jutīgs pret putekļiem vai mājdzīvnieku apmatojumu, kā arī ir alerģija pret ziedputekšņiem. HEPA filtri tiek uzskatīti par labākajiem, jo ​​tie no gaisa noņem tādas daļiņas kā putekļi, blaugznas un alergēni. Dažiem putekļu sūcēju modeļiem ir filtrs, kas regulāri jāmaina, savukārt daži ražotāji ir sākuši iekļaut atkārtoti lietojamus filtrus, kas ļauj noņemt, tīrīt un nomainīt to pašu filtru, kad nepieciešams. Atkārtoti lietojamie filtri būtu ideāli piemēroti lietošanai, jo tie ir lieliska iespēja ietaupīt naudu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *