Foto: Unsplash.com/Ben Mullins

Bezvadu austiņas bērnam – laba vai slikta ideja?

Kādā brīdī lielākajai daļai bērnu ir nepieciešamas austiņas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir nepieciešams skolai, ceļojumam vai vienkārši, lai saglabātu vecāku veselo saprātu. Var būt vilinoši iedot bērnam pieaugušo austiņas, taču tas noteikti nebūs labākais risinājums – ne tikai lielāks austiņu izmērs būs neērts bērnam, bet arī lielākā daļa pieaugušo bluetooth austiņas var izraisīt neatgriezeniskus dzirdes bojājumus. Raksta turpinājumā uzzini, kāpēc bērnam vajadzētu iegādāties speciāli piemērotas bezvadu austiņas.

Kāpēc izvēlēties bērnu bezvadu austiņas?

Mēs šobrīd dzīvojam bezvadu pasaulē, un tas nozīmē, ka mūsdienu bērni ir pakļauti arī bezvadu austiņām, taču vai tās rada veselības apdraudējumu vai citas bažas? Bezvadu austiņas pieaugušajiem var būt smagas, un to maksimālais skaļums var sasniegt bērna ausīm bīstamu līmeni. Savukārt bezvadu austiņas bērniem ir izstrādātas tā, lai maksimāli saudzētu mazu bērnu ausis – tām ir noteikts maksimālais skaļums, kas būs bērna ausīm daudz saudzīgāks, viegls svars, vecumam atbilstošs izmērs, ērti ausu spilventiņi un ērti lietojama vadības funkcija. Tā kā dzirdes zudums var negatīvi ietekmēt bērna mācīšanās spējas, vecākiem vienmēr rūpīgi jāuzrauga, kā bērns lieto bezvadu austiņas, un jāmudina bērnu klausīties zemākā skaļumā, lai pasargātu dzirdi.

Kādas austiņas izvēlēties?

Foto: Unsplash.com/Daniel Romero

To, kuras būs labākās bezvadu austiņas, izlemt vari tikai Tu pats, jo austiņu izvēle mūsdienās ir ļoti plaša. Lieliska skaņas kvalitāte ar skaļuma ierobežojumu var būt viss, kas Tavam bērnam ir nepieciešams, taču iespējams Tev svarīgāka ir austiņu ūdens necaurlaidīga konstrukcija vai budžetam draudzīga cena. Austiņas var būt ausīs liekamas vai uz galvas liekamas austiņas ar galvas stīpu.

Lai austiņas bezvadu derētu visām dzīves situācijām, iegādes brīdī noteikti pievērs uzmanību tam, vai austiņas varēsi savienot ar visām ierīcēm, kuras Tavs bērns izmanto. Piemēram, vai bezvadu austiņas telefonam būs iespējams pieslēgt arī pie datora? Otra lieta, kam iesakām pievērst uzmanību, ir austiņu kvalitāte. Bērni nemēdz būt uzmanīgi ar austiņām, tāpēc, jo stingrākas būs austiņas, jo ilgāk tās kalpos.

Bezvadu austiņas noteikti ir labs ieguldījums, kas bērnam noderēs ikdienā gan izklaidei, gan mācībām, tomēr svarīgi pievērst uzmanību, lai tās būtu piemērotas bērna mazajām ausīm. Kvalitatīvas austiņas bērnam iegādājies vienā no Baltijā lielākajiem interneta veikaliem 1a.lv. Pasūtot preci pie mums, sagatavosim un piegādāsim to 1-3 darba dienu laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *