Bērnu tematiskie dizaina paklāji – košs sveiciens jaunajā mācību gadā

Daudzi uzņēmumi un iestādes jau ir pazīstamas ar uzņēmuma “Elis” piedāvāto paklāju servisu, kas nodrošina tīru paklāju regulāru piegādi birojiem un iestādēm. . Sākoties jaunajam mācību gadam, ir īstais brīdis pievērst uzmanību kādam košam un priecīgam dizaina paklāju piedāvājumam – bērnu paklājiem. Šoreiz īsi pastāstīsim par to, kādu veidu paklāji bērniem ir pieejami un kam šis pakalpojums ir īpaši piemērots.

Kas ir bērnu tematiskie dizaina paklāji?

Bērnu paklāji ir īpaša 23 paklāju kolekcija, ko piedāvā uzņēmums “Elis” (piedāvājumu var aplūkot vietnē Elis.com), kas ir dzīvespriecīgās krāsās un piesaista ikviena bērna uzmanību. Šo paklāju dizains radīts, domājot par aktīviem bērniem, tādēļ visi paklāji aicina uz iesaisti – piedāvā uzdevumus vai spēles, piemēram, “Cirks”, “Klasītes”, “Tāllēkšana” un daudzas citas. Šie paklāji ir ne tikai funkcionāli,  bet arī košs rotaļu elements.

Ņemot vērā  klientu vēlmes, iespējams izgatavot arī individuāla dizaina paklājus bērniem, kur klients var izvēlēties:

 • krāsas;
 • izmēru;
 • vēlamo attēlu;
 • tekstu vai pat fotogrāfiju.

Pasūtot savu unikālo paklāja dizainu, varat noformēt telpas vienotā stilā un paust savu vēstījumu arī bērniem saprotamā un patīkamā veidā.

Kam piemēroti bērnu dizaina paklāji?

Foto: Elis.lv

Košie un dzīvespriecīgie aktivitāšu paklāji ir piemēroti ikvienai vietai, kurā laiku pavada bērni – gan izglītības iestādēs, gan izklaides un atpūtas vietās, gan uzņēmumos. Piemēram:

 • bērnudārzi;
 • mājdārziņi;
 • vietas, kur tiek nodrošināta interešu izglītība;
 • skolas;
 • bērnu stūrīši kafejnīcās;
 • uzņēmumu bērnu istabas;
 • bērnu stūrīši tirdzniecības centros u.c.

Šie paklāji ne tikai piesaistīs bērnu uzmanību, bet arī izklaidēs un sniegs jēgpilnu nodarbi, pētot attēlus vai rotaļājoties. “Elis” piedāvātajā dizaina paklāju kolekcijā ir gan spēles, piemēram, “Cirks” un “Klasītes”, gan arī risināmi uzdevumi, gan izglītojoša informācija, piemēram, par Saules sistēmas planētām,  par gadalaikiem vai Latvijas reģioniem. Tāpat  izglītojošo paklāju piedāvājumā atradīsiet paklāju ar alfabēta un ciparu paklāju. Paklāju dizainus bērnudārzos ērti var pieskaņot tēmām, par kurām tiek runāts nodarbībās. Īpaši noderīgi tas varētu būt sagatavošanas grupiņās.

Kāpēc izvēlēties paklāju servisa pakalpojumu?

Jāņem vērā, ka bērni ir ļoti aktīvi un kustīgi. Tas nozīmē, ka paklāji kļūst netīri krietni ātrāk un tos nepieciešams biežāk tīrīt, lai tie saglabātu labu izskatu un būtu higiēniski tīri. Uz bērnu paklāju servisu attiecas visas tās pašas priekšrocības, kas piemīt parasto paklāju servisam.  Arī bērnu paklāji tiek regulāri nomainīti, līdz ar to iestādē vienmēr būs tīri un svaigi paklāji, kā arī tie tiek tīrīti ar profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem, tādējādi paklāji daudz ilgāk saglabā savu labo izskatu un to kalpošanas laiks pagarinās.

Bet bērnu paklāju servisam ir vēl viena koša priekšrocība – izvēloties visu bērnu dizainu paklāju  komplektu, katrā nomaiņas reizē jums tiks piegādāts cita dizaina paklājs. Tas nozīmē, ka bērnu stūrītī vienmēr būs cits paklājs – jauns attēls, jauna spēle, ko izpētīt, lai bērniem nav garlaicīgi. Un tas no jums neprasa papildu ieguldījumus! Paklāju serviss ir labākais veids, kā kustīgajiem un aktīvajiem bērniem nodrošināt vienmēr tīru un radošu vidi.

Ja vēlaties izpētīt piedāvātos paklāju dizainus un uzzināt vairāk par paklāju servisu, apmeklējiet vietni Elis.com. Izvēlieties savām vajadzībām piemērotākos bērnu paklājus starp košajām un dzīvespriecīgajām krāsām, kas ienesīs svaigas vēsmas ikvienā bērnu stūrītī un sagādās ne mazums aizraujošu un aktīvās spēlēs pavadītu mirkļu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *