Batutu vai dārza peldbaseinu: kuru labāk iegādāties?

Ir dažādas lietas, kuras vēlas katrs iegādāties sava mājokļa pagalmā. Ir lielas un mazas, bet šeit vairāk aplūkosim, vai vajag batutu vai peldbaseinu. Šīs ir divas lietas, ko katrs cilvēks cenšas izskatīt, vai ir vērts kaut ko tādu iegādāties. Nu tad, lūk, arī apskatīsim, kuru labāk.

Batuts 

Batuti ir piemēroti gan lieliem, gan maziem cilvēkiem. To drošība nav tik augstā līmenī, ja tā netiek ievērota, un batutā atrodas vairāk cilvēku nekā vajag. Ir jābūt ļoti uzmanīgiem lēkajot pa to un izmēģinot dažādus trikus. Neapzinot savas spējas var kaitēt gan sev, gan citiem. Ja batuts tiek izmantots ar drošības ievērošanu, tad batuts ir lieliska iespēja, lai aktīvi pavadītu laiku. Un tas ir jautri visiem!

Batutam ir dažādi veidi, kas var ietekmēt izvēles iespējas. Standarta batuti, mini batuti un citi veidi. Galvenais, ir jāsaprot vai ir vajadzīgs āra vai iekštelpu batuts, un vai tas būs uz pavasara bāzes vai bez atsperēm. Formas arī ir jāaplūko. Var smieties, var nesmieties, bet batuts nav tikai apaļš. Tie var būt ovāla veida, kvadrāta, taisnstūra. Apaļš batuts ir vairāk domāts āra aktivitātēm un neregulārai lēkāšanai, bet pārējie jau ir domāti mazliet profesionālākai lēkāšanai un cilvēkiem, kuri to jau bieži dara. Pats galvenais, ir izmērs. Jo lielāks, jo vairāk cilvēku. Mazāki batuti ir domāti jau vienam vai varbūt diviem cilvēkiem. Bet tie arī ir labi, ja ir maza ģimene un grib aktīvi izklaidēties bērns. 

Dārza peldbaseins

Dārza peldbaseina izvēle nav tikai kā greznības lieta, tā izvēle var sniegt relaksējošas vasaras dienas, jautras ballītes un atmiņas, kas būs uz visu laiku. Dārza peldbaseini, kas ir piepūšamie, ir ideāli piemēroti ģimenēm ar bērniem. Nav liekas drošības jāievēro, izņemot to, ka jāskatās vai kāds neslīkst. Bet tas nav pastāvīgs. Postu var nodarīt laikapstākļi, dzīvnieki un pat nelīdzenas vietas. Ja ir tikai vajadzīgs maziem bērniem, tad var vienkārši izvēlēties bērniem piemērotu piepūšamo dārza peldbaseinu. Bērniem prieks, vecākiem miers.

Tradicionālie virszemes peldbaseini ir pastāvīga instalācija un ļauj peldbaseinu izbaudīt ar pilvērtīgu dziļumu. Protams, ja bērni izmanto to, tad ir jānovērtē to drošība, jo baseinu malas nav tik mīkstas kā piepūšamajiem. Un to dziļums arī būs lielāks. Šādiem peldbaseiniem vairāk priekšroku dod ģimenes, kuriem bērni jau ir izauguši un var vasaras vakaros vai dienās relaksēties vai izveidot kādu ūdens ballīti visai ģimenei. 

Abi kopā

Lai, cik smieklīgi neliktos, baseinu un batutu var sasaistīt kopā. Ir speciāli izgatavots batuts, kas ir tieši domāts lieliem baseiniem un ūdens izklaidēm. Tādā veidā nav pat jāizvēlas, batuts vai baseins. Var droši ņemt abus. Bet ir jāiegaumē tas, ka šādam batutam ir vajadzīgs tiešām paliels baseins, kas var nodrošināt drošu apstākļus jautrajām aktivitātēm. Ja baseins nav tik liels ūdens batutam, tad to vienmēr var paņemt līdzi uz kādu ezeru vai upi, lai pie dabas krūts varētu atpūsties. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *