Atslēgu serviss – kādās situācijās tas var noderēt?

Nozaudēta mājokļa vai automašīnas atslēga, bojāta durvju slēdzene – tās visas ir nepatīkamas situācijas, taču tām ir arī ātrs un efektīvs risinājums – atslēgu serviss, kas sniedz tieši šādus pakalpojumus – durvju atvēršanu un remontu.

Ņemot vērā, ka tikt mājoklī vai automašīnā visbiežāk ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk, šādi servisi parasti strādā visu diennakti. Tas nozīmē, ka  SOS serviss norādītajā adresē ieradīsies drīz pēc izsaukuma.

Durvju atvēršana

Viens no pakalpojumiem, ko piedāvā durvju serviss, ir mājokļa durvju atvēršana. Tas tiek paveikts ar speciālu instrumentu palīdzību – nebojājot slēdzeni, pašas durvis un to ailes. Tas nozīmē – uzticot šo darbu profesionāļiem, nebūs jāuztraucas par dārgu durvju remontu pēc tam. Turklāt tas attiecas uz dažādu veidu un materiālu durvīm ar dažādu slēdzeņu skaitu.

Svarīgi atcerēties – pirms durvju atvēršanas nepieciešams pierādīt tiesības iekļūt konkrētajā nekustamajā īpašumā.

Auto atvēršana

Iemesli, kādēļ nepieciešama auto atvēršana, mēdz būt dažādi. Piemēram, automašīnas atslēgas nozaudēšana, bojāta centrālā atslēga vai auto elektronika, aizsalusi vai bojāta auto slēdzene.

Auto atslēgu serviss nodrošina auto durvju atvēršanu ar speciāla aprīkojuma palīdzību – nebojājot automašīnas durvis un slēdzeni. Automašīnas durvju atvēršana var tikt veikta visu marku automašīnām. Un, protams, arī šajā gadījumā ir jāspēj pierādīt, ka esat automašīnas īpašnieks vai tiesīgs turētājs.

Būtisks jautājums ir durvju atvēršanas izmaksas. Tās atkarīgas no konkrētās situācijas, taču jebkurā gadījumā izmaksās mazāk, nekā mēģinājums atvērt durvis pašu spēkiem, riskējot ar lielām remonta izmaksām vēlāk.

Negaidītas situācijas, tādas kā atslēgu nozaudēšana vai durvju slēdzenes sabojāšanās, rodas pēkšņi. Un tām arī vajadzīgs ātrs un efektīvs risinājums. SOS servisu kontaktinformāciju visparocīgāk atrast internetā.

Viena no iespējām ir SosService.lv. Piedāvājumā:

  • Mājokļa durvju atvēršana;
  • Auto durvju atvēršana;
  • Slēdzeņu maiņa;
  • Seifu atvēršana;
  • Durvju remonts

SosService komandai ir 30 gadu pieredze, tādēļ varat būt drošs, ka vajadzības gadījumā vienmēr saņemsiet profesionālu un ātru palīdzību. Turklāt tā pieejama 24 stundas diennaktī.

Plašāku informāciju par servisu un tā sniegtajiem pakalpojumiem atradīsiet mājas lapā sosservice.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.