Atslēgu serviss – ātrs risinājums neparedzētās situācijās

Mājokļa vai automašīnas atslēgas pazaudēšana ir situācija, ar kuru kādreiz dzīvē saskāries teju ikviens. Lai arī cik nepatīkami ir atskārst, ka savā mājā vai automašīnā iekļūt nav iespējams, šādu situāciju palīdzēt atrisināt var SOS serviss.

Mājokļa durvju atvēršana

Ja nozaudētas mājokļa atslēgas, viens no variantiem, protams, ir mēģināt uzlauzt durvis pašu spēkiem – taču, ņemot vērā, ka šādiem gadījumiem sagatavoties nevar (tātad – diez vai pie rokas būs piemēroti darbarīki),  droši vien tas nebūs efektīvākais risinājums. Turklāt – mēģinot atmūķēt durvis pašam, var gadīties radīt nopietnus bojājumus durvīm un slēdzenei, kas pēc tam vēl vairāk palielinās durvju remonta izmaksas.

Tādēļ visdrošākais un efektīvākais variants ir durvju serviss – speciālisti ieradīsies norādītajā adresē un atvērs durvis ar īpaši šim nolūkam paredzētu instrumentu palīdzību. Būtiski, ka SOS serviss strādā visu diennakti, tādēļ aiz durvīm ilgi noteikti nebūs jāpaliek.

Svarīgi – durvju atvēršana notiek pēc tam, kad esat pierādījis, ka Jums ir tiesības iekļūt konkrētajā nekustamajā īpašumā (esat tā īpašnieks vai īrnieks).

Auto atvēršana

Līdzīgi jārīkojas, ja nozaudētas auto atslēgas – zvans Rīgas SOS servisam var atrisināt arī šo ķibeli. Tāpat auto atslēgu serviss noderēs arī tad, ja auto durvis nevarat attaisīt (vai aiztaisīt) citu iemeslu dēļ – piemēram, bojātas slēdzenes gadījumā.

Lai arī auto atvēršana, izdauzot tās logu, var šķist vilinoša iespēja, jāņem vērā, ka tā ir nedrošāka un arī izmaksu ziņā dārgāka metode. Daudz ērtāks, drošāks un izdevīgāks variants ir automašīnas durvju atvēršana, ko piedāvā atslēgu serviss.

Durvju remonts un slēdzeņu maiņa

Atslēgu servisa sniegtie pakalpojumi noderīgi arī tad, ja aktuāls durvju remonts vai slēdzenes maiņa. Uzticot šos uzdevumus profesionāļiem ar pieredzi, zināsiet, ka saņemsiet drošu un labu rezultātu.

Ja Jums nepieciešams kāds no augstākminētajiem pakalpojumiem, ieskatieties rigassosserviss.lv piedāvājumā. Šis serviss strādā visu diennakti, nodrošinot klientiem vislabākos un drošākos risinājumus dažādās situācijās – neatkarīgi no tā, vai nepieciešams iekļūt mājoklī, vajadzīga auto durvju atvēršana vai jāsalabo durvju slēdzene. Vairāk informācijas atradīsiet rigassosserviss.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.