Ārējās žalūzijas – energoefektivitātes atslēga

Ārējās žalūzijas ir inovatīvs un universāls fasādes apdares veids. Citur arī dēvētas par sunbreakers, tās kalpo ne tikai kā dekoratīvs elements, bet pasargā ēku no apkārtējās vides ietekmes. Neatkarīgi no tā, vai fasādes apdare nepieciešama privātam vai komercobjektam, mūsdienās ir pieejami dažādi veidi kā īstenot klienta vēlmes un apvienot tās ar vajadzībām.

21. gadsimts ir pateicīgs ar to, ka ir iespējams rast dažādus veidus, kā ieguldījumu savā nekustamajā īpašumā, atpelnīt ātri vien, pateicoties dažādām inovatīvām sistēmām un apdares materiāliem, kas ļauj dzīvot ekoloģiskāk, ekonomiskāk un veselīgāk. Ārējās žalūzijas ir viens no Buvlukss.lv risinājumiem.

Kas ir ārējās žalūzijas un ko tās dara?

Tas ir arī lielisks veids kā uzlabot ēkas energoefektivitāti. Šīs žalūzijas ir mazliet citādākas, kā varētu iedomāties. Tās ir fiksētas. Respektīvi – tās nevar atvērt un aizvērt. Šis faktors ļauj uz tām, vajadzības gadījumā, uzstādīt dažādus papildinājumus. Kā tieši uzlabojas energoefektivitāte? Ja ēkai no ārpuses tiek uzstādītas šādas ārējās žalūzijas, jeb saules staru “lauzējas”, tad ēka tik ātri neuzkarst, ir iespējams samazināt gaisa kondicionēšanas apjomus, iekšējā telpas temperatūra saglabājas normas robežās. Īpaši liels efekts ir vērojams tad, ja ārējās žalūzijas tiek uzstādītas uz fasādes kas ir no stikla vai lieliem logiem. Alūminija lameles ir izturīgas arī pret mitrumu, tādēļ nav jāuztraucas, ka mitrums tās jebkādā veidā varētu deformēt vai likt rūsēt. Lameles uzstāda tādā leņķī, kāds būtu vislabākais risinājums pareizai ēkas energoefektivitātes nodrošināšanai un tam, lai ārējās žalūzijas pildītu savu funkciju.

Kāda atšķirības parastajām žalūzijām no ārējām žalūzijām?

Pirmkārt, jau ar to, ka ārējās žalūzijas uzstāda ārpus telpām. Tās var krāsot visos sev tīkamos krāsu toņos un uzstādīšanas leņķis var būt tāds, ka aiztur pat 80 % no saules gaismas ienākšanas telpā. Pirmajā mirklī tas varētu šķist nedaudz savādi, bet ar ārējo žalūziju palīdzību, fasādēs, kas ir pilnībā no stikla, var ļoti viegli regulēt saules gaismas daudzumu telpā tā, kā žalūziju esamība pirmajā mirklī nemaz nebūs manāma. Tās arī noder cilvēkiem, kuri ciena privātumu.

Vairāk informācijas https://buvlukss.lv/fasades/arejas-zaluzijas/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *