Advokātu birojs Ellex Kļaviņš pasniedz Ziemasvētku dāvanu mediķiem

Gadu mijā advokātu biroja “Ellex Kļaviņš” pārstāvji devās pie Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Tuberkulozes un plaušu slimību centra mediķiem un darbiniekiem, lai pasniegtu dāvinājumu ārstiem, kas iesaistīti cīņā ar Covid-19 pandēmiju.

Citāda dāvana

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, kad privātpersonas un arī uzņēmumi prāto, kā iepriecināt savus tuvākos. “Ellex Kļaviņš” komanda šogad nolēma nevis izsūtīt ierastās apsveikuma kartiņas vai korporatīvās dāvanas klientiem un sadarbības partneriem, bet gan iepriecināt medicīnas darbiniekus. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Tuberkulozes un plaušu slimību centra ārsti un citi iesaistītie darbinieki saņēma divus kafijas automātus un kafiju, kas sniegs uzmundrinājumu un enerģiju, kas tik ļoti nepieciešama, visu diennakti rūpējoties par pacientiem.

Abpusējs prieks

Advokātu biroja pārstāvji izprot cik grūts šis laiks ir mediķiem – cik atbildīgs un vienlaikus arī nogurdinošs tas ir, cīnoties par pacientu veselību un pat dzīvību. Diemžēl situāciju īsā laikā nav iespējams atrisināt, taču ir iespējams atbalstīt tos, kuri uz saviem pleciem iznes ievērojamu pandēmijas smagumu. Uzzinot, ka konkrētajā slimību centrā strādājošajiem nav iespējas jebkurā brīdī tikt pie kafijas, “Ellex Kļaviņš” komanda nolēma nākt talkā un pasniegt dāvinājumu.

Savukārt mediķi, saņemot šo sveicienu, neslēpa, ka tas ne tikai iepriecina, bet arī kalpo kā apliecinājums, ka sabiedrība izprot mediķu un personāla atbildību šajā brīdī. Tikai saliedētībā būs iespējams pārvarēt šo situāciju, tieši tāpēc ļoti nozīmīga ir visu izpratne par notiekošo un savstarpējais atbalsts.

Kāda ir situācija?

Covid-19 pandēmija Latvijā sākās 2020. gada 2. martā, kad tika diagnosticēta pirmā paciente. Šī paša gada 14.martā Slimību profilakses un kontroles centrs sāka ik dienu publicēt datus par saslimšanas rādītājiem un izplatību Latvijas reģionos.

Tikmēr 2021. gada vasarā sākās jau trešais pandēmijas vilnis, izplatījās tā Delta paveids, bet 2022. gada sākumā veselības ministrs paziņoja, ka ir sākusies Omikrona paveida Covid-19 izplatība Latvijā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *