Piektdiena, 2019. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Par to attaisnot nevar!

Ivonna Plaude
Twitter
FaceBook
print
2019. gada 13. marts 15:24

Re, jau 10 gadi aizripojuši kā nieks, un ”smagos noziegumos apsūdzētais” Aivars Lembergs kā sēdējis, tā sēž. Nē, ne jau cietumā, kā katram saprātīgi domājošam un uz civilizēti demokrātisku atjaunotās valsts attīstību daudz maz cerošam pilsonim taisnīgi šķistu. Sēž jocīgais, koši tērptais, savulaik propagandas smalkumos vienīgās pareizās partijas augstākajās skolās labi apmācītais vīrelis savas karalistes ērtākajās vietās un ņirdz. Ņirdz i par šo valsti, i tās tiesiskumu, i tikumiskajām vērtībām. Un šķiet, tieši par pēdējo runājot, mazā vīreļa un viņa kurli aklo atbalstītāju nodarījums mūsu nācijai ir pat cietuma sodā nenovērtējams…

Par to pārliecinājos vēl pavisam nesen, kad Eiropas kopienas izglītības projekta ietvaros piedalījos plašākā sarunā ar Ventspils skolēniem un dažiem viņu pedagogiem. It kā pat pavisam neitrāli runājot par melu un viltus ziņām, par propagandu un par medijiem, kas tikai tādi izliekas, pieminot vietējos vadoņus, zālē iestājās neveikls klusums. To, ka vietējā avīze pēc domes pieprasījuma, bet, iespējams, arī avīžnieku labi pabarotas pašcenzūras vārdā par vietējiem svarīgām lietām un arī problēmām ir gatava runāt kā par mirušiem – labu vai ne ko – atzīst tikai pāris aktīvāku skolēnu un jauniešu centra brīvprātīgais. Bibliotekāres, kas kautrīgi smaida, sarunā neiesistās, vien piebilst, ka re, puisis jau var atļauties, jo palicis bez darba… Kā vēlāk uzzinu, tā te ierasta kārtība – pat apkopēja darbu nedabūs, ja kungam tā sagribēsies… Bet tad, neveiklo klusumu pārvarējuši, vietējie pāriet uzbrukumā. ”Nu, kas jums Ventspilī nepatīk? Mums skaista pilsēta. Gandrīz visur ir bruģis…” Un, izrādās, viņi labi zina, ka par bruģi samaksāts trīskārši dārgi, zina, ka Lemberga paša firmai samaksāts, zina, ka, iespējams, lauvas tiesa Ventspils uzņēmumu naudas, arī apejot valsts kases daļu, ieripo vietējā ķeizariņa un viņam pietuvināto makos. ”Nu, un?! Tā taču visi dara!” izšauj puisis pirmajā rindā un vēl vairāki piebalso: ”Zog taču visi!”

Lūk, par to ”zog taču visi” gudru skolēnu mutēs Lembergu attaisnot nevar un Latvijas nākotnes iespēju vārdā – arī nedrīkstam…Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Vēlētājs teica:

  Sanāk interesanti, Lembergu, kurš Ventspili uztaisījis par konfekti, grib likt cietumā.
  Savukārt, Ušakovu, kurš bagāto Rīgu norāvis podā, neviens negrasās tiesāt, tieši pretēji, sūta uz Briseli.
  Secinājums tikai viens, darbīgus cilvēkus liek cietumā, bet nesaimnieciskus muļļas ceļ saulītē.
  Tad nav jābrīnās, ka Latvijas politikā dominē pelēcību un nejēgu kults nevis spilgtas personības.

 2. patriots teica:

  Un kāpēc Lemberga kungam neņirgt, ja šai valstij tiešām ne nekāda sakara ne ar tiesiskumu, ne ar tikumiskām vērtībām. Dibināta kā zagļu un citu nekrietnu cilvēku biznesa projekts, tā visus šos gadus, balstoties uz nacionāli noskaņotiem vientiešiem, atklāti ņirgājas par vienkāršo nodokļu maksātāju. Savukārt kliķei pietuvinātie dzīvo zili zaļi un ikvienā vēlēšanu šovā ar savām balsīm atkārtoti nodrošina savējo palikšanu pie siles. Tiesa, šodien, kad pašai varai jau smeļas ūdens mutē, un šī valsts parodija taisās iet pa burbuli, tiek vismaz imitēta kaut kāda valsts sakārtošanas darbība. Iznākums, protams, kā vienmēr būs čiks, bet tas jau pieder pie lietas.

 3. Lala teica:

  Nauda un vara jau maina pat visparastāko un cēlsirdīgāko! Tālu nau jāmeklē,tepat Tukumā…

 4. ha teica:

  Tāpēc jau valsts ir d-caurumā,jo daudziem ir tāda domāšana,kā “vēlētājam”.Ja tu zodz un padalies ar parasto tautu(tas jau nekas,ka zog no viņiem pašiem),tad tu esi Robins Huds un tu neesi zaglis,bet tāds zaglītis,kurš nav jāliek cietumā.Paldies tādiem”vēlētājiem”!

 5. Kolēģis teica:

  Parasti esmu kritizējis autori. Šoreiz gods un slava viņai par to, ka pasaka patiesību. Taču derētu parakt dziļāk. Palūkoties, piemēram, kas Tukumā ir tie, kuri šo personu sargā. Vai tā nav tā sauktā ZZS, kas jaunatnē potē pārliecību – zog visi? Vai Tukumā tā neatrodas pie varas ruļļiem? Aicinu autori rakt tālāk. Lembergs viens pats būtu nulle, ja viņam katrā miestā neatrastos kāds “vēlētājs”, kas laiž šķidru. Tieši viņi – šādi “vēlētāji”- iztapoņas, meļi – ir pelnījuši visasāko pļauku.

 6. Vēlētājs teica:

  Tie ir santīmi ko Lembergam grib piesiet, salīdzinot ar Rīgā un Jūrmalā notrallināto naudu.
  Vienas ”Rīgas Satiksmes” budžets ir lielāks par visas Ventspils budžetu.
  Runājot par Lemberga bruģa ražotni, dažam gribētos, lai bruģi iepirktu no ārzemēm vai , lai īpašnieks būtu kāds Krievijas biznesmenis.
  Latvieši no laika gala bijuši komunisti un vienmēr ienīduši bagātus ļaudis, ne jau par velti 05.gadā atsaldeņi ar sarkanām lupatām skraidīja un dedzināja muižas, bet 17.gadā sargāja teroristu Nr.1.pasaulē Ļeņinu.
  Sēdiniet būrī Lembergu, mīliet skaisto zēnu Ņilu un viņa abus padotos Kuzju un Muri un būs jums laime pilnībā- Ventspils kļūs tāda pati kā Rīga!

 7. ha teica:

  Aprobežotais “vēlētāj”!Neviens te neslavē vai aizstāv ne Nilu,ne ņuri,muri vai Rīgas satiksmi.Ja tu domā,ka Aivars ir godīgi nopelnijis savu labklājību,tad tev prāta ir tikpat cik ņurim vai murim.Balso tik par zzs un slavē Aivaru!Zaglim ir jāsēž cietumā,lai tas vai Nils,Aivars vai Gunārs!

 8. Patiesība teica:

  Pareizi! Izzadzējiem ir jāsēž cietumā. Arī Artim Kamparam ar Juri Šulcu, Māri Rudovski jāsēž cietumā. Izzaga Tukumu sausu. Un NTZ avīze ir Kampara kontrolē. Tāpēc raksta sliktu tikai par opozīciju pēc varam rotācijas. Ne reizi par Šulca un Kampara mafijas cilvēkiem. Cilvēkiem vajag zināt, ka ntz ir vecās mafijas laikraksts. To tā arī uztveriet, lūdzu.

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool