Vienu pieņem, citu – atbrīvo

Kur paliek mūsu nauda

Ārkārtas novada domes sēdē

Pagājušajā ceturtdienā, 10. jūnijā, tieši pirms ikmēneša komiteju sēdēm, tika sasaukta arī novada domes ārkārtas sēde. Darba kārtībā kopumā bija 14 jautājumi, to skaitā deputāti lēma par vairākiem amatiem pašvaldībā.

Jauns skolas direktors

Proti, jau esam vēstījuši, ka līdzšinējā Smārdes pamatskolas direktore Gunta Lāce bija izlēmusi, ka šis mācību gads viņai šajā amatā būs pēdējais. Piekrita gan pagaidīt, kamēr pašvaldība noorganizē konkursu un atrod citu direktora amata kandidātu. Kaut arī iesākumā bija šaubas par to, vai tik nevajadzēs konkursu rīkot atkārtoi, ņemot vērā, ka pieteikumi nāca visai kūtri, tomēr noslēgumā konkurence bijusi itin pieklājīga. Un vērtēšanas komisija par labāko atzina Ingu Upatnieci, kas līdz šim ir bijusi Smiltenes vidusskolas metodiķe. Darba gaitas jaunajā amatā, kā plānots, direktore uzsāks jau 22. jūlijā.

Izbeidz darba attiecības  

Kaut sarunas par to, kā tad īsti būs jaunajā, apvienotajā Tukuma novadā, arvien vēl turpinās, tomēr, cik zināms, piemēram, par sociālā dienesta struktūru, tā jau drīzumā būs vienota visā novadā. Šajā struktūrā, kā skaidroja priekšsēdētājs Gundars Važa, līdzšinējā Engures novada sociālā dienesta vadītāja Anita Jonāne sev vietu neredzēja un īsi pirms apvienošanās uzrakstījusi atlūgumu, kas arī domes sēdē oficiāli tika apstiprināts. Līdz ar to vēl kādu brīdi viņas darba pienākumus pildīs vadītājas vietniece Cilda Rozenvalde.

Ķeras klāt būvniecībai 

Citi darba kārtības jautājumi bija pārsvarā saistīti ar nekustamajiem īpašumiem, bet, kaut iepriekš bija domāts, ka būs arī jautājums par Milzkalnes skolu un finansējumu tās pārbūvei, šis jautājums tomēr atrisinājies. Kā jau pēc sēdes skaidroja G. Važa, valsts tomēr piešķīrusi aizdevumu 400 000 eiro apmērā, kaut ne tajā programmā, kur sākotnēji domājuši. Līdz ar to šobrīd ēka, kurā notiks pārbūve, ir jau pilnībā iztukšota un tuvākajās dienās te darbu sāks būvnieks. Jāatgādina, ka līgums tika noslēgts ar SIA «Amatnieks», un līgums paredz, ka darbi tiek paveikti deviņu mēnešu laikā. Būvnieks tos apņēmies paveikt par 874 445 eiro (bez PVN).

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.