Pabeigs tilta remontu, sāks labot jumtu Matkulē

Kur paliek mūsu nauda

 

Jūlija novada domes sēdē tika apstiprināti vairāki aizņēmumi, ko paredzēts ieguldīt vairākos projektos pagastos, tai skaitā Zantes celiņa izbūvē un laukuma remontā pie Matkules pagasta pārvaldes. Šīs nedēļas sākumā Kandavas un pagastu apvienības vadītājam Jānim Mazitānam vaicājām, vai un kuri darbi jau uzsākti.

Remontēs jumtu

Pieminētie ceļu un laukumu izbūves darbi šobrīd vēl esot tikai plānošanā, toties jau notikusi pirmā būvsapulce par jumta remontu Matkules pagasta »Briedumos». Te iepirkums noslēdzās jūlijā un par uzvarētāju tika atzīts SIA «Erteks». Jumta remonts bijušās Matkules skolas ēkai izmaksās 75 295 eiro (bez PVN). Šis darbs tiek veikts par tobrīd vēl Kandavas novada pašvaldības līdzekļiem. Nedaudz aizkavējušies citi būvniecības darbi, kam pašvaldība aizņēmusies līdzekļus kā prioritāram investīciju projektam, proti, sociālā dienesta pirmā stāva remonts. Kā skaidroja J. Mazitāns, aizkavēšanās iemesls ir dokumentācija, ko vēl arvien kārto būvnieks. Kopējās šī remonta izmaksas ir 150 735,23 eiro un šos darbus apņēmies paveikt SIA «Logi24».

Plānots nokrāsot arī margas  

Tuvāko dienu laikā noslēgsies seguma maiņas darbi uz tilta pār Abavu. Satiksme gan tāpat vēl kādu nedēļu tikšot virzīta pa vienu joslu, kamēr klājums nosēdīsies. Paralēli ieplānots arī sakopt tilta kopskatu. Kā skaidroja J. Mazitāns, šobrīd noris cenu aptauja un iespēju apzināšana, lai nokrāsotu tilta margas, kas laika gaitā pamatīgi aprūsējušas.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *