Publicitātes foto

Zemgales vidusskola iegūst 10 000 eiro tehnoloģiju iegādei

22. maijā, RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē notika konkursa «Samsung Skola nākotnei» fināls, kurā piedalījās 10 Latvijas skolu skolotāji, tostarp arī Svetlana Brasnujeva, Aleksandra Leimane, Liene Učelniece un Vladimirs Skuja no Zemgales vidusskolas.

Ceturtdien, 22. maijā, RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē notika konkursa «Samsung Skola nākotnei» fināls, kurā piedalījās 10  Latvijas skolu skolotāji, tostarp arī Svetlana Brasnujeva, Aleksandra Leimane, Liene Učelniece un Vladimirs Skuja no Zemgales vidusskolas.

Šajā konkursā mācību gada laikā iesaistījās 213 Latvijas skolas, no kurām tika izvirzītas 30 labākās komandas, savukārt tikai 10 digitālām pārmaiņām un inovācijām atvērtāko skolotāju komandas varēja piedalīties finālā un cīnīties par 10 000 eiro vērtu balvu. «Samsung Skola nākotnei» projektu konkursa finālā 1. vietu ieguva Rīgas 6. vidusskola, savukārt 2. un 3. vietu dalīja Dobeles Valsts ģimnāzija un Zemgales vidusskola.
Par to, kā izlietot balvu, tikšot domāts pēc eksāmeniem. V. Skuja pastāstīja, ka piecu mēnešu laikā skolotāji izstrādāja mācību materiālus bērniem, kas skolā apgūst speciālās izglītības programmas: “Izmantojot mūsdienīgus tehnoloģiskus risinājumus, var atvieglot mācību procesu un palīdzēt tajā bērniem. Projektā iesaistījās arī citi mūsu skolas skolotāji un skolēnu parlamenta dalībnieki, lai izstrādātās metodes pārbaudītu dzīvē.”

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.