Agris Jansons

Vasaras skola mazpulcēniem

Divas dienas – 13. un 14. jūnijā, Lanceniekos, Pasaku muzeja dārzā, slējās teltis, jo tur notika gadskārtējais mūspuses mazpulku saiets – vasaras skola. Šoreiz tajā piedalījās Zantes, Lapmežciema, Tumes, Pūres, Džūkstes un Kandavas mazpulki.

Divas dienas – 13. un 14. jūnijā, Lanceniekos, Pasaku muzeja dārzā, slējās teltis, jo tur notika gadskārtējais mūspuses mazpulku saiets – vasaras skola. Šoreiz tajā piedalījās Zantes, Lapmežciema, Tumes, Pūres, Džūkstes un Kandavas mazpulki. Kopumā nometnē piedalījās 39 bērni un seši pulciņu vadītāji.

Par to, kas noticis nometnē, stāsta tās organizatore, Džūkstes mazpulka vadītāja Gundega Jēkabsone: ”Mūsu ir palicis nedaudz mazāk, jo Slampē un Tukumā vairs nav mazpulka un dažādu iemeslu dēļ nevarēja piedalīties Jaunpils un Irlavas mazpulki. Otrdienas rītā satikāmies Džūkstē, ar kontrolpunktiem un dažādiem uzdevumiem iepazinām Džūkstes kultūrvēsturi, sākot ar pagastmāju un kultūras namu, tad gājām uz Piemiņas parku un bibliotēku, apmeklējām Džūkstes kapus.”

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 15. jūnija, numurā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.