Uzsāk parka izveidi pie Zemgales vidusskolas /FOTO/

Šodien, 26. aprīlī, Slampes pagastā rīts sākās ar Lielās talkas darbiem.

Šodien, 26. aprīlī, Slampes pagastā rīts sākās ar Lielās talkas darbiem. Godinot Latvijas armijas simtgadi, Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijas karavīri kopā ar Slampes pagasta iedzīvotājiem – pensionāru biedrību «Zelta Rudens», biedrību «Savai Slampei», pašvaldības darbiniekiem, Zemgales vidusskolas jaunsargiem un PII «Pienenīte» audzēkņiem, uzsāka parka izveidi pie Zemgales vidusskolas. Pīlādžus, liepas, kļavas un ozolus bija sagādājusi akciju sabiedrība «Latvijas valsts meži» un Militārās policijas karavīri, bet eglītes – Slampes pagasts. Kopīgiem spēkiem divu stundu laikā tika sastādīti vairāki desmiti kociņu un pēc labi padarīta darba bija arī kopīga zupas ēšana.

Komentāri

  1. Priekš kam Slampē vajadzīgi divi parki? Latvijas 100 gades parks un Latvijas armijas 100 gades parks? Turklāt attālums viņam no otra 0,5 km….

  2. Slampe ir lauki. Laukos stādīt parku par LAD naudu. Šī vieta nav Slampes iedzīvotāju iecienīta pastaigu vieta. Latvietim nav raksturīgi pavadīt laiku parkos latvietim ir dārzs. Poles teiktais, ka parkā būs alejas, no kurām varēs redzēt skaistos Zemgales līdzenumu, ir smieklīgi. Līdzenumus mēs redzam ikdienā cik uziet. Šo naudu loģiski un pareizi kā arī saimnieciski būtu bijis jāizlieto apgaismojumam centra māju pagalmos. Tumsā ziemā un rudeņos kaklu var nolauzt. Slampē vienīgā apgaismotā vieta ir pie kluba.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.