Agris Jansons

Ziema būvdarbiem Tukumā netraucē

Tukuma Slocenes ielā šobrīd netiek plānota būvdarbu tehnoloģiskā pauze, jo esot daudz darbu, kurus var darīt arī ziemā. Slocenes ielā atlicis ar caurduršanas metodi pabeigt ierīkot ūdensvadu un vēl vienā posmā jāierīko kanalizācijas tīkli, taču šie darbi transporta kustībai netraucēšot.

Tukuma Slocenes ielā šobrīd netiek plānota būvdarbu tehnoloģiskā pauze, jo esot daudz darbu, kurus var darīt arī ziemā. Slocenes ielā atlicis ar caurduršanas metodi pabeigt ierīkot ūdensvadu un vēl vienā posmā jāierīko kanalizācijas tīkli, taču šie darbi transporta kustībai netraucēšot. No viena gala sākta arī ielu apgaismojuma kabeļu nomaiņa, plānota arī apmalīšu ierīkošana, kā arī gabiona (cinkota metāla konstrukcija, kas piepildīta ar akmeņiem) atbalsta sienas būvniecība pie garāžām. Piebraukšana Slocenes ielā iespējama gan no Jelgavas puses, gan Estrādes ielas, kur apbraucamais ceļš tiek uzturēts braukšanas kārtībā.

Darbi turpinās arī Tukuma 3. pamatskolas sporta zāles būvdarbu vietā, kur zālei ierīkotas nesošās konstrukcijas un uzsākta koka kopņu montāža. Gan darbu izpildītāja, gan apakšuzņēmēju dēļ darbi par diviem mēnešiem aizkavējušies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.