Valsts svētku pasākumā Tukumā/FOTO/

18. novembra vakarā Tukuma kultūras namā ar simboliskām spēka zīmēm un rakstiem rotājumos un tautiskajās jostās tika svinēta Latvijas valsts 101. dzimšanas diena, kurā visiem saticību, izturību un spēku vēlēja Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans.

Īpašo paldies par darbu novada labā viņš teica ilggadīgiem pedagogiem un izglītības jomas darbiniekiem Tatjanai Marhilēvičai, Inārai Ārgalei un Maritai Bērziņai, radošiem, izdomas bagātiem un degsmes pilniem skolotājiem Initai Rubenai, Ilzei Kalniņai un Sarmītei Slavskai, kā arī kultūras darbiniekiem Gunai Rozei un Guntai Laursonei, kas ar savu darbu nesuši novada vārdu Latvijā un – pasniedza Tukuma novada domes balvu «Atzinības raksts».

Savukārt svētku koncertā «Ar mīlestību», kurā latviešu komponistu dziesmas mijās ar pašu jauniešu radītām rindām un mūziku, piedalījās kultūras nama skolotāju koris «Vanema» (diriģents Tālivaldis Gulbis), kā arī novadnieki: Krišs Grunte, Elza Anastasija Vasermane, Melisa Votinova, Līva Viktorija Dūmiņa, Amanda Krauja, Atis Ozols, Denijs Grieze, Valerijs Černejs, Daniels Pelcis, Marika Šaripo, kā arī režisore Liene Bēniņa.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.