Agris Jansons

Uzmanīgi – dzelzceļa pārbrauktuves nedrīkst kaisīt

Jautā lasītājs: – Vai tiek kaisīta Durbes ielas dzelzceļa pārbrauktuve Tukumā un brauktuve pirms šīs pārbrauktuves, kur ir kāpums – tieši šai vietā autovadītājiem ir problēmas. Tā kā pirms pārbrauktuves jāapstājas pie ceļazīmes «Stop», slidenās brauktuves dēļ grūti uzsākt braukšanu.

Jautā lasītājs: Vai tiek kaisīta Durbes ielas dzelzceļa pārbrauktuve Tukumā un brauktuve pirms šīs pārbrauktuves, kur ir kāpums – tieši šai vietā autovadītājiem ir problēmas. Tā kā pirms pārbrauktuves jāapstājas pie ceļazīmes «Stop», slidenās brauktuves dēļ grūti uzsākt braukšanu.

Redakcija: Kā skaidroja SIA «Pilsētvides serviss» labiekārtošanas darbu vadītāja Gita Lāce, ielu uzturētājam ir jāievēro izvirzītie nosacījumi brauktuvju kaisīšanā, tostarp arī ierobežojumi: “Mēs nedrīkstam kaisīt brauktuvi pāris metru pirms dzelzceļa pārbrauktuves un tai vietā, kur brauktuve šķērso dzelzceļa sliedes.”

6 komentāri “Uzmanīgi – dzelzceļa pārbrauktuves nedrīkst kaisīt

  1. nedriikst kaisiit vot Trillini, bet ir arii citas alternativas, Piemeram Grants. Bet ja nekaadi nedriikst kaisiit tad taa Stop ziime uz ziemu janem nost.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.