FOTO: Agita Puķīte

Universālveikala telpās plānots izveidot klubu

Jau pagājušajā nedēļā pamanījām, ka Tukuma universālveikala pirmajā stāvā ir sākusies rosība – lai arī logi aiztaisīti ar polietilēna plēvi, ir nojaušams, ka telpas tiek remontētas.

Sazinoties ar ēkas īpašnieka SIA «Dekšņi» pārstāvi Māri Kalniņu, noskaidrojām, ka telpas ir iznomātas, līgums ir noslēgts un īpašnieks remontēja apkures sistēmu. Savukārt nomnieks plāno veikt kosmētisko remontu.

Sazinājāmies arī ar telpu nomnieku Aleksandru Zatevahinu un noskaidrojām, ka universālveikala ēkas pirmajā stāvā ir sākušies priekšdarbi, lai taptu jauns mūzikas klubs ar jaunu nosaukumu «Lemon»: “Esmu iegādājies klubu «Baboon bar», kuru kopā ar dēlu Rihardu izlēmām pārveidot, taču vīruss  pārveidoja mūsu ieceres. Sākotnēji bijām domājuši palikt vecajās telpās, veidojot jaunu klubu ar jaunu nosaukumu, taču tur bija nepieciešami ļoti lieli ieguldījumi, lai varētu nostiprināt otrā stāva grīdas un pārsegumu, kas pie lielāka cilvēka skaita kustējās un nebija drošs. Tāpēc izlēmām meklēt citas telpas, un atradām tās tepat blakus. Jāteic, universālveikala ēka ir kapitāli būvēta, un tajā ir lielas iespējas noorganizēt atpūtu gan jauniešiem, gan arī  cilvēkiem brieduma gados, piemēram, aicinot uzstāties aktierus, mūziķus un veidojot šīs tikšanās kā tradīciju, paredzot nelielu sēdvietu skaitu un radot īpašu atmosfēru. Man šķiet, kopš beidza pastāvēt «Grands», cilvēki ir noilgojušies pēc kaut kā tāda, bet tajā pašā laikā ir jārēķinās, ka arī cilvēku skaits no tiem laikiem Tukumā ir pamatīgi samazinājies, tāpēc jādomā par atbilstoša lieluma telpām un programmu.”

Vaicāts, kad jaunais mūzikas klubs varētu vērt durvis, tā īpašnieks atzina, ka visdrīzāk tas varētu notikt septembrī, taču pagaidām labāk konkrētu laiku  neminēt, jo darbs vēl ir pilnas rokas.

Komentāri

  1. Tas, ka Kamparam šis klubs nedrīkst piederēt, to triju partiju brandžas patiesības ministrs ar saviem troļļiem visiem ir ieskaidrojis. Bet vienu gan viņi nav ieskaidrojuši, kuri ir tie pareizie, kuriem drīkst piederēt naudas āderes kā klubi, celtniecības firmas un iznomājamas telpas.

  2. Telpu platības ziņā nav peļama ideja. Tomēr te ir 2 publikas principā tik. Tie, kuri būtu spējīgi tusēt, taču neatļauj vecums un arī naudas- nepilngadīgie, un tie, kuriem būtu stabils ienākums, taču neatļauj vecums – pensināri. Vienīgā izeja moš – atrast iespēju tusēt māmiņām ar bērniem.

  3. Kas jums ir CILVĒKI!!!!! Jums, ka tik kādus nesmukus vārdus izteikt. Ja pats nevari tad ļauj citam darīt. Kaut kas nepatīk, ej garām! NESKAUDIET!!!

  4. Es nesaprotu kas tie ir par cilvēkiem, kuri izgāž žulti un bojā paši savu nervu sistēmu. Es vēl saprastu, ja stāsts būtu par kaut kādām politiskām norisēm – tad vēl būtu saprotams… bet te cilvēks taisa vienkārš klubu. Es pats arī uzskatu, ka šis ir slidens pasākums, nekāds bizness no tā īsti sanākt nevar un pats neko tādu nekad nedarītu, bet vai tādēļ es nenovēlu lai izdodas – protams, ka novēlu veiksmi un izdošanos !

  5. Prieks par cilvēku uzņēmību! No visas sirds, lai viss izdodas! 🙂 Ļoti patīk dzirdēt par to, ka pilsētā viss attīstās.

  6. Nu kam tas klubs vajadzigs??? Mohito tak ir-uzskatu ka ar to ari pietiek,kaut gan ja laikam jau vajag vēl vienu lai mazgadīgajiem ir kur tusēt…

  7. Kā būs ar skaņas izolāciju? Jo padomju laikā restorānā tā dunēja, ka apkārtējo māju iedzīvotāji sūdzējās pilsētas funkcionāriem, bet no tā jau labāk nepalika. Un kā būs ar psihotropajām vielām?.

  8. Kā būs ar skaņas izolāciju? Jo padomju laikā restorānā tā dunēja, ka apkārtējo māju iedzīvotāji sūdzējās pilsētas funkcionāriem, bet no tā jau labāk nepalika. Un kā būs ar psihotropajām vielām?.

  9. Taisīt jau klubu var, bet cik ilgi tas darbosies? Jo , lai darbotos klubs atzīstamā līmenī, ir jābūt gan labam mārketingam gan labai profesionālajai pieejai veidojot pasākumu režiju. Baboon varēja vēl pastāvēt, ja būtu normāla mūzika visām gaumēm un normāli dj, kā arī pasākumu koncepcija. Nevar tā uz bui dui- taisīšu klubu, gan jau publika būs, aicināšu dj no Rīgas…..

  10. Taisīt jau klubu var, bet cik ilgi tas darbosies? Jo , lai darbotos klubs atzīstamā līmenī, ir jābūt gan labam mārketingam gan labai profesionālajai pieejai veidojot pasākumu režiju. Baboon varēja vēl pastāvēt, ja būtu normāla mūzika visām gaumēm un normāli dj, kā arī pasākumu koncepcija. Nevar tā uz bui dui- taisīšu klubu, gan jau publika būs, aicināšu dj no Rīgas…..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.