Agris Jansons

Tukuma tiesa turpinās darbu arī remonta laikā

Tukuma tiesas ēkas remontdarbi sakrīt ar 1. martā gaidāmo tiesas reorganizāciju, kuras ietvaros Tukuma rajona tiesu un Zemesgrāmatu nodaļa tiks iekļauta Zemgales rajona tiesā.

Tukuma tiesas ēkas remontdarbi sakrīt ar 1. martā gaidāmo tiesas reorganizāciju, kuras ietvaros Tukuma rajona tiesu un Zemesgrāmatu nodaļa tiks iekļauta Zemgales rajona tiesā. Kā šīs pārmaiņas ietekmēs Tukuma rajona tiesas darbu un kā – iedzīvotājus, runājām ar tiesas priekšsēdētāju Adriju Kasakovsku.

Šobrīd tiesā notiek darbu pārkārtošana tā, lai tad, kad būvuzņēmējs saņems būvatļauju, celtnieki pēc plāna varētu sākt tiesas ēkas remontdarbus. Vispirms tikšot remontēts 1. stāvs, pēc tam būs remonts kancelejā un pēc tam tālākajā ēkas daļā. Taču tiesa savu darbu nepārtrauks ne mirkli. Gaidot remontu, uz Zemesgrāmatu nodaļu ir pārvietota viena no trim tiesas zālēm, kurā tiks izskatītas civillietas ar nelielu lietas dalībnieku skaitu. Pagaidām notiks tā, ka visi tiesas sēdes dalībnieki vispirms tiks aicināti uz tiesas namu un tad sekretāre pavadīs visus uz ēku ielas otrā pusē.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 19. janvāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.