Agita Puķīte

Tukumā starp daudzdzīvokļu mājām būs automazgātava

Īpašumā Tukumā, Meža ielā 26, kas atrodas starp Kurzemes un Meža ielu iepretim «Maxima X», novietots neliels plakāts, kurā iedzīvotāji tiek informēti par šajā zemes gabalā iecerēto automazgātavas celtniecību. Vēl viena automazgātava iecerēta arī Krasta ielā 10…

Īpašumā Tukumā, Meža ielā 26, kas atrodas starp Kurzemes un Meža ielu iepretim «Maxima X», novietots neliels plakāts, kurā iedzīvotāji tiek informēti par šajā zemes gabalā iecerēto automazgātavas celtniecību. Vēl viena automazgātava iecerēta arī Krasta ielā 10, tāpēc interesējāmies, kā iespējami ērtākā veidā iedzīvotāji varētu izteikt arī savu viedokli.

Tukuma novada domes mājas lapā nav šāda saraksta, kurā būtu publicētas būvniecības ieceres, vien norāde uz Būvniecības informācijas sistēmu (BIS), kur īpaši jāmeklē Tukuma novada būvvaldes pieņemtie lēmumi. Apskatoties, piemēram, Ogres un Talsu novada pieredzi, pārliecinājāmies, ka šo pašvaldību iedzīvotājiem BIS izmantošana ir daudz ērtāka nekā tukumniekiem. Tātad – kāpēc tukumnieki sliktāki? Vai nu būvniecības ieceres Tukuma novada vairāk slēpjamas, vai vienkārši nav vēlmes ķēpāties?

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 19. decembra, numurā ŠEIT!

Komentāri

    1. Tajā esošajā mazgātuvē vienmēr ir rindas. Citreiz tur sastājas tā, ka rinda līdz ielai. Skaidrs, ka vajag vēl, kādu tāda veida mazgātuvi. Vēlams lielāku, ar vairāk kā 3 vietām.

    1. Labi, par to stūri pie apļa, skaidrs, ka nav ko pērties, lai tik rauj augšā! bet tai Krasta ielā gan..nu kurš gribētu, ja pie viņa privātmājas, blakus žogam un dārziņam pēkšņi ieperinātos atklātā automazgātava!? Nu, kas tā par pilsētas plānošanu! A govei gan nebūtu ne vainas..

    1. Jā, tāds skaists skvēriņš, pa kuru pastaigāties, pārlienot pāri žogam, un suni pakakināt. Žēl šī zudušā dabas monumenta, kuru aprīs bruģis, plastmasas šļaukas un autoķīmijas smaržīgi kodīgāis smārds… 🙁

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.