Agita Puķīte

Tukuma sporta skolas jaunais direktors būs Sergejs Kovaļovs

18. decembrī Tukuma novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi par Tukuma sporta skolas direktoru apstiprināja Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas, Sporta skolas skolotāju un futbola kluba «Tukums-2000» treneri Sergeju Kovaļovu.

Ceturtdien, 18. decembrī, Tukuma novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi par Tukuma sporta skolas direktoru apstiprināja Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas, Sporta skolas skolotāju un futbola kluba «Tukums-2000» treneri Sergeju Kovaļovu.

Konkurss uz skolas direktora amatu izsludināts oktobrī, tajā bija pieteikušies 12 pretendenti, no kuriem četriem dokumenti atbilduši virzīšanai uz otro kārtu un pārrunām klātienē. S. Kovaļovs bijis vienīgais pretendents, kurš varējis piedāvāt pamatīgi izstrādātu koncepciju gan skolas attīstībai, gan sporta darba organizācijai novadā.

Vairāk lasiet piektdienas, 19. decembra, laikrakstā ŠEIT!

Komentāri

 1. Tāds dīvains pasākums tas konkurss izskatījās , vispirms izstŗādā nolikumu pretendentu atlasei , kuru komisija neievēro , tagad lasu , ka Kovaļova kungs piedāvājis kādu jaunu koncepciju , kaut gan koncepcija par sporta darba organizāciju Tukuma novadā tika jau izstrādāta un publicēta pirms konkursa izsludināšanas .Bet, protams, lai jaunajam direktoram veicas.

 2. Ja visi zinātu kā tas konkurss norisinājās. Konkurss beidzās un 1.vietas ieguvējs vīrietis no Dobeles atteicās, tad piedāvāja 2.vietas ieguvējam Sergejam viņš arī atteicās. Tad Sākotnējā Sporta skolas koncepcija tika izmainīta un piedāvāta vienam cilvēkam Sergejam, vai tiešām tas ir likumīgi? Vai nevajadzēja rīkot jaunu konkursu? Varbūt būtu labāki kandidāti! Kāpēc tikai Sergejam Kovaļovam piedāvāja šo jauno Sporta skolas koncepciju,jo galu galā viņš jau nevinnēja šo konkursu? Tur kaut kas nav riktīgi? Būtu forši ja kāds no neatkarīgajām ziņām šo lietu uzzinātu? Varu pačukstēt, te ir viena cilvēka roka pielikta un tas ir ……… Vēl viena lieta, kā Sergejs Kovaļovs varēja būt priekšā Indulim Matīsam, jo Sergejam Kovoļovam nav nekāda vadības pieredze, nav ne kāda saprašana kā viss notiek pašvaldības iestādēs utt. Kur var redzēt Sergeja Kovaļova “izcilo”redzējumu uz Tukuma Sporta skolas attīstību?

 3. Būs labi, vienalga vai tas ir Indulis vai Sergejs, bet galvenais,lai ir pārmaiņas, izaugsme, iespējas utt.
  Un varbūt tieši laibi, ka Sergejam līdz šim nav vadītāja pieredze, jo nav jau teikts,ka Indulis bija labs vadītājs…tā kā līdzvērtīgi

 4. Cerēsim , ka citiem sporta veidiem arī kaut kas tiks iedots, ne vien futbolam. Paskatieties, kā ziemā trenējas vieglatlēti, viņiem pat nav, kur lekt tāllekšanu, jo nav vienkārši kur!Tukums jau sen varēja padomāt par manēžas celtniecību.

     1. Esmu bijis pietiekami. Ja pamatota balss pacelšana sportā (un tam nav nekāda sakara ar lamāšanos) ir kaut kas nosodāms, tad ieteiktu labāk jums savus puikas sūtīt uz izšūšanas pulciņu. Tur būs miers un klusums.

     1. Kaza vai ne kaza, bet vajag rakstīt to ko zin un to ko domā, nevis….
      Viņš nav nule beidzis Sporta akadēmiju, zinu 100%, jo tas bija diezgan sen…
      Ja viņš ir nulle, tad lielāka nulle ir tas kurš to raksta

 5. Ko Jūs varat kasīties.Tas ir Tukums! Kovaļovs ir normāls vecis,un lai viņam veicās! Viņš ,salīdzinoši ar vairums treneriem nešķiro bērnus,kruto vecāku un pārējie!Par to vien viņš ir jāciena un jātbalsta!Lai veicās!

 6. Ļaujiet cilvēkam mazliet pastrādāt un tad sākat vērtēt!
  Indulis Matīs paliek kandavā, cerēju būs iespeja ka viņš aizies, jo nu tik neieinteresetu direktoru savos audzēkņos neesmu redzejusi… Cerams Tukumam vismaz būs paveicies!

 7. Nu ko apsveicu Vahteļa kng. Ar vienu šāvienu nošāva trīs zaķus :
  1. Dabuja prom Lindu, kura turējās pretī
  2. Dabuja prom Kopiņu, kurš turējās pretīm
  3. Ielika savu cilvēku direktora vietā

  Apsveicu futbolu un izsaku līdzjūtību pārējiem sporta veidien. Jo Sergejs nav tas, kurš ļoti cīnīsies par visu sporta skolas sporta veidiem ,jo viņš ir patriots futbolam!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.