Tukuma skauti un gaidas atgriezušies no lielās nometnes

Latviešu skautiem un gaidām šis ir īpaši nozīmīgs gads, jo tieši pirms 100 gadiem skautisms ienāca Latvijas teritorijā un šeit sāka veidoties pirmie skauti pulciņi. Tam par godu latviešu skauti un gaidas no visas pasaules vienojās latviešu skautisma simtgades svinībām lielajā nometnē «Simtgades ugunskurs».

Latviešu skautiem un gaidām šis ir īpaši nozīmīgs gads, jo tieši pirms 100 gadiem skautisms ienāca Latvijas teritorijā un šeit sāka veidoties pirmie skauti pulciņi. Tam par godu latviešu skauti un gaidas no visas pasaules vienojās latviešu skautisma simtgades svinībām lielajā nometnē «Simtgades ugunskurs», kas norisinājās no 6. līdz 12. augustam Lubānas novadā.

Nometne pulcēja vienuviet 440 dalībnieku un 200 viesu. Līdzās Latvijas skautiem un gaidām nometnē ieradās Latviešu skauti un gaidas no tādām valstīm kā  Kanāda, Austrālija, ASV, kā arī no Baltkrievijas un Francijas.

Skauti un gaidas nometnē nostiprināja esošās āra dzīves iemaņas, piedalījās interesantās radošajās darbnīcās, vienojās ugunskura vakaros, dziesmās un piedzīvojumos, veidoja jaunas draudzības saites un stiprināja skautisma garu.

No Tukuma 12. skautu un gaidu vienības Ingas Kuples vadībā uz lielo nometni devās 23 dalībnieki.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.