Agita Puķīte

«Tukuma siltums» pirms apkures sezonas maina siltumtrases posmus

Problēmas pēc siltumtrases presēšanas jeb pārbaudes konstatētas Lauktehnikas mikrorajonā, tāpēc nācies atrakt siltumtrasi vairākās vietās. Tika nolemts nomainīt tās posmu Strēlnieku ielā, daudzdzīvokļu mājas Strēlnieku ielā 39 galā, kā arī pie Kuldīgas ielas 70.

Problēmas pēc siltumtrases presēšanas jeb pārbaudes konstatētas Lauktehnikas mikrorajonā, tāpēc nācies atrakt siltumtrasi vairākās vietās. Tika nolemts nomainīt tās posmu Strēlnieku ielā, daudzdzīvokļu mājas Strēlnieku ielā 39 galā, kā arī pie Kuldīgas ielas 70. Šovasar nomainīts trases posmus pie katlumājas Zemītes ielā, taču nākamajā gadā nāksies domāt par siltumtrases nomaiņu lielākā apmērā, jo 60. gados ierīkotās komunikācijas īsti labi vairs savas funkcijas nepilda.

Lielākie siltumtrases rekonstrukcijas darbi arvien norisinās Smilšu ielā, Tukumā.

Komentāri

    1. Visa smilšu iela dzīvo putekļos, darbi uz ceļa pabeigti jau pirms 4 nedēļām, bet asfaltu uzliet atpakaļ neviens nesteidzas un arī ”Neatkarīgā” avīze par to nemin ne vārda, kaut gan jau divreiz rakstīju epastu! Laikam ar Amatnieku ir siltas saites! Kad Ošu ielā uz grants ceļa tika raktas komunikācijas, tad gan zināja kā sacelt brēku pa visu pilsētu, izskatās kamēr pašiem pie mājām nerok, tikmēr viss ir labi! Liekuļi…

      1. mums tak avīze ir objektīva, jo balstās tik “uz pārbaudītiem faktiem”, bet, ka fakti nepatīk pašiem, tad iebāž galvu alā, lai nebūtu jānomelno informators janeks

  1. Paldies par tumśo apgaismojumu smilśu ielà 44..visu dzìvi bija pagalmá gaisma, bet kopś kkàds …nomainija laternas.. ir iestàjusies tumsa..tieśàm žêl bija dažas laternas vairâk ierakt??

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.