Tukuma RIMI veikalā dedzis serveris. Veikals slēgts

Kā ziņoja lasītāji, šodien ap 17.00 Tukumā, «Rimi» lielveikalā Pasta ielā, parādījies sadūmojums un izsludināta evakuācija. Kā novērojām, jau 17.30 veikala telpās darbojās ugunsdzēsēji, bet visi tirgotavas darbinieki pulcējās stāvlaukumā pie veikala, gaidot tālākos norādījumus.

Kā ziņoja lasītāji, šodien ap 17.00 Tukumā, «Rimi» lielveikalā Pasta ielā, parādījies sadūmojums un izsludināta evakuācija. Kā novērojām, jau 17.30 veikala telpās darbojās ugunsdzēsēji, bet visi tirgotavas darbinieki pulcējās stāvlaukumā pie veikala, gaidot tālākos norādījumus. Liels satraukums pircēju un darbinieku vidū nebija novērojams, tik gaisā virmoja degušās plastmasas smaka. Ugunsdzēsēji novilka norobežojošās lentas, lai liegtu cilvēkiem pieeju veikalam un paziņoja darbiniekiem, ka drīz vien varēs ieiet telpās pēc savām mantām.

Sazinoties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, noskaidrojām, ka izsaukums uz tirdzniecības iestādi Tukumā, Pasta ielā, saņemts 17.28. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg serveris un veikalā ir sadūmojums. Kā paskaidroja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste, degošo serveri ugunsdzēsēji nodzēsa ar pulveraparāta palīdzību, savukārt pircēju un darbinieku evakuācija bija veikta vēl pirms glābēju ierašanās. 

Neviens nav cietis, bet veikals vismaz šovakar noteikti būs slēgts, līdz sadūmojums tiks likvidēts, taču, iespējams, ka sadegušā servera dēļ problēmas būs visai veikala kasu sistēmai.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.