«Tukuma piens» loterijas auto laimē jaunpilnieks Guntars Krīgerts

«Tukuma piens» organizētā trīs mēnešus ilgā loterija ir noslēgusies un galveno balvu – jaunu «Toyota Corolla» automašīnu baltā krāsā, ir laimējis mehanizators-traktorists Guntars Krīgerts no Jaunpils.

«Tukuma piens» organizētā trīs mēnešus ilgā loterija ir noslēgusies un galveno balvu – jaunu «Toyota Corolla» automašīnu baltā krāsā, ir laimējis mehanizators-traktorists Guntars Krīgerts no Jaunpils. Šo stāstu īpašu padara apstākļi, kādos automašīna ir laimēta.

Visiem labi zināmajā latviešu kino klasikā «Limuzīns Jāņu nakts krāsā» stāsts ir par kādu gados padzīvojušu kundzi Mirtu Saknīti, kura nopērk loterijas biļeti un laimē pilnīgi jaunu automašīnu baltā krāsā. Taču kā izrādās, Mirtas kundzei nav tiesību.

Līdzīgs stāsts ir ar Baltais loterijas «Pērc Baltais laimē auto» uzvarētāju Guntaru Krīgertu, kurš vakariņām iegādājās divas «Baltais» kefīra pakas un vienīgo reizi reģistrēja pirkuma čeku. Kā izrādās, šis bija fināla izlozes laimīgais čeks, taču stāsts nebūtu pilnīgs, ja neatklātos vēl kāda būtiska nianse – Krīgerta kungam nav B kategorijas braukšanas tiesību!

“Es skaidri atceros to februāra dienu. Atnācu mājās un teicu meitai, ka var piedalīties loterijā, taču īsti negribēju to darīt, jo parasti neko nevinnēju. Nepilnu 40 gadu laikā esmu piedalījies dažādās loterijās un izlozēs. Līdz šim lielākais laimests ir bijis 10 eiro, kuru vinnēju momentloterijā. Joprojām neticās, ka esmu vinnējis jaunu automašīnu. Jāsaka, ka, visdrīzāk, ar to brauks mana meita, kura šobrīd liek atbilstošās kategorijas tiesības,” smejoties stāsta G. Krīgerts.

Savu sajūsmu neslēpj arī Tukuma Piens direktors Ints Poškus, kurš pats personīgi nodos atslēgas no jaunās automašīnas. “Liels prieks un gandarījums, ka jauno «Toyota Corolla» ir laimējusi ģimene, kurai nav pašiem savs auto. Nedaudz amizanti, ka pašam uzvarētājam uz Rīgu būs jāierodas kāda pavadījumā, taču arī tas ir sava veida piedzīvojums. Tagad būs iemesls paralēli traktora vadīšanas tiesībām nokārtot arī B kategoriju,” norāda «Tukuma Piens» direktors Poškus.

Loterijā «Pērc Baltais laimē auto» pavisam piedalījās nepilni 200 000 dalībnieku, no kuriem aktīvākā bija Rita Marčenko no Ventspils, piedaloties 266 reizes. Visvecākā dalībniece ir Alma Avotiņa no Rīgas, kura loterijā piedalījās apaļu 90 gadu vecumā. Savukārt loterijas laikā vislielākā reģistrētā pirkuma čeka summa ir 205,26 €.

Katru nedēļu tika izlozēts arī viens laimīgais uzvarētājs, kurš savā īpašumā ieguva iRobot Roomba 866 sērijas putekļusūcēju. Uz svinīgo pasākumu klātienē bija ieradušies vairāki iknedēļas uzvarētāji, kuri tika apbalvoti ar īpaši sarūpētām dāvanām no AS Tukuma Piens.

Automašīnas laimētājs pēc savas balvas uz Rīgu devās 12. maijā, kur viņam par godu tika rīkots saviesīgs pasākums «Amserv» autosalonā Krasta ielā 3.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.