Tukumā pārsūdz konkursa rezultātus un spriež par skolēnu pārvadājumiem

17. jūnijā Tukuma novada domē notika preses konference, kurā domes vadība informēja par aktualitātēm pilsētā un pagastos un atbildēja uz jautājumiem.

17. jūnijā Tukuma novada domē notika preses konference, kurā domes vadība informēja par aktualitātēm pilsētā un pagastos un atbildēja uz jautājumiem.

Uzzinājām, ka 14. jūnijā Iepirkumu uzraudzības birojs reģistrējis SIA «Monum» sūdzību par  Tukuma 2. vidusskolas pārbūves konkursu. Šīs nedēļas sākumā IUB vēl nebija noteicis sūdzības izskatīšanas datumu. Atgādinām, ka kopumā šajā konkursā piedalījās 11 pretendenti, un SIA «Monum» piedāvāja piekto zemāko cenu, tikmēr par konkursa uzvarētāju tika atzīts SIA «Torensberg».

Savukārt 18. jūnijā Izglītības pārvaldē notiks saruna ar SIA «Tukuma auto» par Tukuma 2. vidusskolas skolēnu pārvadāšanu uz Tumes pamatskolu jaunajā mācību gadā. Vienlaikus, kā skaidroja izpilddirektore Dace Lebeda, notiek arī sarunas ar SIA «IRG» par ēdināšanas pakalpojumiem mācību iestādēs, kurās mācīsies šīs skolas skolēni, kā arī par interešu izglītības pulciņu darbu, kuru varētu organizēt, piemēram, Tukuma kultūras namā.

Vairāk lasiet otrdienas, 14. jūnija, laikrakstā ŠEIT=> 

Komentāri

 1. Viss notiek labāko tradīciju garā- pārsūdz, par uzvarētāju atzīst pārsūdzētāju, pa to laiku pārsūdzētājs jau bankrotējis un pagājis jau gads, bet no darbiem ne vēsts.
  Tikmēr visu acīgajai Valsts Kontrolei un citiem parazītkantoriem kārtējā medusmaize, jo var driķelēt augšā sūdzību par pašvaldību.
  Tā jau reiz ir bijis ar viena bērnudārza celtniecību.

  1. Laikam tiešām esi sagājis sviestā. Paskaties, kas notiek apkārt, tā notiek visās pašvaldībās, ne vien Tukumā. Kaut vai par Bausku un viņu nedienām palasīt. Mūsu valsts lielākā problēma ir rausēji – ja citām iet labāk, ir kas labāks, lētāks, tad mēs viņu “noēdīsim”, jo taču tādu dēļ no šādiem projektiņiem nevar lielo piķi nosmelt.

 2. Ko tu nemies ta ir visas valsts problema . Nebija labs Volfs ielika Zvaigzneskalnu kur vina labie darbi,ir kads dzirdejis,sez kabineta un sanem algu

 3. Torensberg firma,kas iesaustita bernu slimnīcas renovācijas skandālā. Vārpiņš norādīja, ka masu medijos pēdējās dienās izskanējusi informācija, ka krimināllietā, kuru izmeklē Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) saistībā ar Rīgas 1.slimnīcas veiktajiem iepirkumiem, ir izskanējis Kreicera vārds, kurš vada uzņēmumu “Torensberg”.
  Un šie cels skolu Tukumā. Lai neizceltu?

 4. Nu,ko lai saka…..pašvaldības pasūtījums,gards kumosiņš!Visi grib pie kūkas gabaliņa tikt,kālab nepaplūkties?Vienīgais kas kretinē,visiem strīdiem jau vajadzēja sen beigties un jūnijā būtu jāsākas darbiem,nevis tagad plūksies līdz vēlam rudenim un tad ziemā kaut ko sāks darīt.Muļķīgi.Bet,nu,tādi jau,laikam,mēs latvieši esam.Piedodiet:)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.