Tukuma novadā vēl joprojām nav konstatēts neviens COVID-19 inficētais

21. martā saņēmām informāciju, ka Tukumā, Celtnieku ielā, pie it kā inficētu iedzīvotāja paviesojusies gan policija, gan arī mediķi.

Sazinoties ar Valsts policija, noskaidrojām, ka iesākumā likumsargi uz konkrēto adresi tika izsaukti, jo tajā pēc kopīgas alkohola lietošanas, bija izcēlies konflikts. Tā kā viena no personām tajā guva miesas bojājumus, noorganizējusi ballīti, ieradusies  arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde un drīz vien noskaidrojies, ka cietušais nule kā atgriezies no ārzemēm un neievēro noteikumus par pašizolāciju. Policija uzsāka administratīvo lietvedību, bet vīrietis tika nogādāts Rīgā,  lai veiktu  pārbaudi un noskaidrotu, vai viņš nav inficējies ar COVID-19. Jāpiebilst, ka analīžu rezultātus ir iespējams uzzināt tikai pēc 24 stundām, līdz ar to – šobrīd nav pamata uzskatīt, ka konkrētā persona ir inficēta. Pēc SPKC 21. martā sniegtajiem datiem, vēl joprojām Tukuma novadā nav konstatēts neviens inficētais. (Karte – attēlā).

Komentāri

  1. Tapēc kad neviens neiet pārbaudīties,pilns Tukums ar romiem kas atbraukuši no Anglijas un braukā ar Angļu mašīnām kam stūre labajā pusē,nodikli gan jau kad ar nav maksājuši lai varētu braukāt… Policija gan jau piever acis.

    1. Par analīzēm prasa 80 euro, tāpēc arī .neviens neiet pārbaudīties. Izņēmumsir auggsta temperatūra
      .

  2. Tiešām pilns Tukums ar mašīnām kam ir angļu numuri,vai tiešām mums Tukumā nav policija,nesen pie maksimas redzēju divas tādas mašīnas…Vai man deļ policijas bezdarbības būs jasēž mājās ja saslimšu,kas bērnus baros nejau viņi!!!!

  3. Pašvaldības policiju komandē domes vadība, varbūt beidzot dos uzdevumu kontrolēt tās angļu mašīnas ar “mājās atbraukušajiem” ?!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.