Tukuma novadā bez maksas var nodot lapas

Tukuma novada dome sadarbībā ar SIA «AAS «Piejūra»» Tukumā, Dienvidu ielā 1, no 1. oktobra līdz 15. novembrim rīko bezmaksas akciju lapu nodošanai. Samaksu par lapām segs pašvaldība, tikai iedzīvotājiem pašiem tās uz Dienvidu ielu 1 jāaizved.

Tukuma novada dome sadarbībā ar SIA «AAS «Piejūra»» Tukumā, Dienvidu ielā 1, no 1. oktobra līdz 15. novembrim rīko bezmaksas akciju lapu nodošanai. Samaksu par lapām segs pašvaldība, tikai iedzīvotājiem pašiem tās uz Dienvidu ielu 1 jāaizved. Lapas tiks pieņemtas bez maksas gan no iedzīvotājiem, gan citiem atkritumu apsaimniekotājiem, tikai tām jābūt bez piemaisījumiem un tās nedrīkst būt maisos. Vientuļajiem pensionāriem un invalīdiem lapas tiks izvestas bez maksas, piesakot transportu domē pa tālruņiem 63122707 vai 26603299 vai sūtot e-pastu: [email protected]

6 komentāri “Tukuma novadā bez maksas var nodot lapas

    1. Saliec maisos,aizved,izber un maisus ved atpakaļ mājās!Lapas taču birst visu rudeni,noderēs Tev tie maisi!
      Kas tur ko nesaprast?

  1. Baigo bezmaksas akciju pašvaldība rīko, man kā nodokļu maksātājam tas liekas tikai normāli, vai tad nodokļus maksājam pašvaldības prēmijām, pāris gadus atpakaļ pat no mājām aizveda lapas, melnajos maisos salika pie mājām un aizveda visiem, ne tikai vientuļajiem pensionāriem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.