Baiba Reinsone

Tukumā nosiltināta vēl viena daudzdzīvokļu māja – Valguma ielā 2

8. decembrī ekspluatācijā nodota nosiltinātā māja Valguma ielā 2. Būvdarbus šajā ēkā veica SIA «WS», kas ar zemāko cenu tika izvēlēts no 16 pretendentiem – šī uzņēmuma piedāvātā cena bija 155 762,60 eiro.

8. decembrī ekspluatācijā nodota nosiltinātā māja Valguma ielā 2. Būvdarbus šajā ēkā veica SIA «WS», kas ar zemāko cenu tika izvēlēts no 16 pretendentiem – šī uzņēmuma piedāvātā cena bija 155 762,60 eiro. Autoruzraudzība izmaksāja 3388 € (SIA «JaunRīga eco») un būvuzraudzība – 2250 € (Kristians Ozoliņš). Visas  summas – ar PVN.

No kopējām būvdarbu izmaksām finanšu institūcija «Altum» piešķīra Eiropas Savienības finansēto grantu jeb dāvinājumu 80 700,30 €. Savukārt no šīs summas 90% tika izmaksāti būvniecības laikā, bet 10% vēl ir jāatgūst, nokārtojot visus finanšu dokumentus. Svarīgi piebilst, ka projekts bija veiksmīgs, jo, ieliekot visus plānotos darbus īpašajā «Altum» kalkulatorā, visas izmaksas bija tādas, kuras varēja īstenot par projektā piešķirtajiem līdzekļiem un līdz ar to arī varēha saņemt maksimālo dāvinājuma apjomu jeb jau minētos 50%. Otra nepieciešamā finansējuma daļa ņemta kredītā «DNB bankā» ar 3,7% likmi ar 15 gadu atmaksas laiku.

Jau pirmajā apkures mēnesī, saņemot individuālo skaitītāju rezultātus, bija redzams, ka mājas iedzīvotāji noteikti ir ieguvēji. Lai arī laiks decembrī bija silts un nebija arī liels siltuma patēriņš, vidējā apkures maksa mājā bija 0,45 €/m².

Vairāk lasiet laikraksta trešdienas, 3. janvāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

 1. Es domāju, ka ja nesiltinātai mājai uzliktu skaitītājus pa dzīvokļiem jau tad tarifs uz kvadrātu samazinātos, jo šie apkures tarifi ir no pirksta izzīsti!

 2. Piekrītu! Man tagad pa naktīm logs stāv vaļā! Ja varētu nogriezt radiatorus,un būtu skaitītāji,maksātu uz pusi mazāk!Un tā māja arī tika renovēta labos laika apstākļos! Drīz viņām visām fasāde lobīsies nost kā ledus hallē!!!Fufelis tas dekoratīvais apmetums,un ja vēl iestrādāts pie nulle grādiem,krāsots!!!

  1. Tas pats kas pūrē Tajā Pūre22 kur Sia Amatnieks mauca arī, -3 un mauc tik dekoru, skatijos vienu rītu, -3 grādos viss notiek, visu ziemu ņēmās. NAUDAS ATMAZGĀŠANA UN VISS. Daļai strādnieku joprojām nav izmaksātas algas ne par Pūri ne Tukumu 🙂

 3. Laba diena, pieteikties uz aizdevumu. Esmu Džulija Bekera (Julius Becker) uzticamais aizdevuma aizdevējs. Vai jums ir nepieciešams aizdevums projektam, ieguldījumiem, personiskajiem aizdevumiem, mājokļa kredītiem, studentu aizdevumiem, konsolidācijas aizdevumiem un aizdevumiem dažādiem projektiem? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai izveidotu mazu, vidēju vai liela mēroga uzņēmumu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai izveidotu māju vai automašīnu aizdevumu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai iegādātos iekārtu mašīnu darbam? Julius Becker Aizdevuma firma ir atbilde uz visām jūsu problēmām, mēs izsniedzam kredītus ar 3% procentu likmi, un mūsu darījums ir ātrs, drošs un ērts. tiem, kas vēlas saņemt aizdevumu no mums, nekavējoties sazināsies ar mums tūlīt, lai iegūtu plašāku informāciju ([email protected]).
  Gaidu tavu atbildi.
  Ar laba vēlējumiem
  Jūlija Bekera kungs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.