Tukuma, Kandavas un Jaunpils novados oficiālu peldvietu nav

Lai arī šobrīd karstās dienas nomainījis brāzmains vējš un arī mūsu novadu iecienītāko peldvietu krasti ir tukši un klusi, vasaru neviens nav atcēlis un pavisam drīz, tiklīdz laika apstākļi to atļaus, šis vietas būs ļaužu piepildītas.

Lai arī šobrīd karstās dienas nomainījis brāzmains vējš un arī mūsu novadu iecienītāko peldvietu krasti ir tukši un klusi, vasaru neviens nav atcēlis un pavisam drīz, tiklīdz laika apstākļi to atļaus, šis vietas būs ļaužu piepildītas. Tiesa, daudzas no tām nav oficiālas peldvietas un tur nav ne kādu ērtību vai drošības garantiju. Patiesībā, Jaunpils, Kandavas un Tukuma novadā nav nevienas oficiāli reģistrētas peldvietas…

Pasaulē atzītākais īstu, drošu un labiekārtotu pludmaļu zīmols un atpazīšanas zīme ir, tā sauktais, Zilais karogs. To 15. maijā piešķīra un 27. maijā mastā uzvilka arī Engures novada Abragciema pludmalē. Nu tā jau 10 gadu ir valstī 12. šādi titulētā pludmale.

Var teikt, ka Abragciemam ir laimējies, jo kempings, kam piekļaujas titulētā pludmale, pieder a/s «Latvijas finieris», un šis uzņēmums tad arī iegulda savus līdzekļus, lai tiktu izpildīti visi 29 zilā karoga saņemšanas nosacījumi.

Vairāk par peldvietām mūsu rajona novados lasiet ceturtdienas, 29. maija, laikrakstā ŠEIT!

Komentāri

  1. Nu atliek vien secināt ka ir kur attīstīties.Cilvēki ir peldējušies,peldas un peldēsies ,varbūt laiks uzņemties atbildību,atlicināt līdzekļus un vienreiz sakārtot arī šo jomu-izveidot katrā novadā vismaz pa vienai oficiālai,drošai peldvietai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.