Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novadnieki – Valsts svētkos suminātie

18. novembris, Latvijas valsts lielākie svētki, ir tā diena, kad ir pienākums atcerēties tās pirmsākumus 1918. gadā un tos cilvēkus, kas gādāja, lai mazā un tolaik maz zināmā Latvija kļūtu par valsti, par mājvietu stiprai un izturīgai tautai. 

18. novembris, Latvijas valsts lielākie svētki, ir tā diena, kad ir pienākums atcerēties tās pirmsākumus 1918. gadā un tos cilvēkus, kas gādāja, lai mazā un tolaik maz zināmā Latvija kļūtu par valsti, par mājvietu stiprai un izturīgai tautai.

Valsts svētku sarīkojumā Tukuma novada domes apbalvojums «Tukuma novada Goda pilsonis»piešķirts Irlavas slimnīcas ilggadējai direktorei un ārstei Valentijai Emburei; «Tukuma novada domes Atzinības rakstu» saņems Antra Brauna, Aldis Čākurs, Vilnis Kozlovskis, Armands Krievs, Māris Rozenbergs un Staņislavs Peipiņš.

Lestenē sumināti Egīls Seņkāns un Rautsepu ģimene;

Džūkstē – Asja PoikāneGundega JēkabsoneRihards Sležis, Gints Sūna, Māra Zeipiņa, Leonarda ZeipiņaDita Silava, Andris Kārkliņš, Aija Ektermane, Mārtiņš un Gaisma Mukāni;

Irlavā – V. Embure;

Pūrē – Janīna AizstrauteLidija Pūliņa, Sandra Botmane un Ita Karole;

Tumē – Laimdota Netlaua, Edvīns Mamis,Dzintra Garanča, Mirdza MišutaArvis BautraIlze PētersoneLiene Bēniņa un Aivita Morica;

Zentenē – Halina Grantiņa, Indra Bajarune, Sigita Ausekle, Monta VidenieceRaitis SiatkovskisDaina un Laimonis Baltiņi;

Jaunsātos – Aiva Šuspāne, Aiga Vjatere un Linda Dudko.

Slampē – Aivars Egle, Inita Vaivade, Aina Ansone, Ilze Rone, Aigars Beķeris, Aigars Kūms, Reinis Duksītis, Dzintra Skvarnoviča, Ivonna Bredovska, Ilga Girgensone un volejbola laukuma izveidotāji.

Kandavas novadā – Aija KārņupaBaiba Aleksīna, Ērika MillereiAivars Pabērzs, Anita NikolajenkoMārīte GrīnhofaIgors ZaļevskisReinis ŠtofertsIlze Celma, Veronika Ragauska, Anita Gaile. Apbalvojumu «Kandavas novada Gada labdaris» saņem  Ljugarnas Lauvu klubam  (Gotlande, Zviedrija); «Kandavas novada Gada uzņēmējs»: Ivo Immermanis; «Kandavas novada Gada lepnums» – Linda Romanovska un «Kandavas novada Goda pilsonis» Mamerts Vaivads.

Engures novadā – Inta JurēvicaBaiba PļaviņaRita ValeineBenita EgleLigita VīkaAira Trautmane, Dainis Pūliņš, Jānis un Valda Kārkliņi.

Jaunpils novadā – Austra SipenieceJānis ŠteinsLāsma PommereBaiba GrāvīteTamāra JuzupaAigars MizgaAina MazbergaLiene DidrihsoneMāris DidrihsonsInga FridriksoneAija BērziņaDaina Siliņa un Mirdza Žulpa.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.