Tukumā iegādāsies jaunu ledus mašīnu

10. decembrī notika Tukuma novada domes ārkārtas sēde, kurā tika izskatīti trīs darba kārtības jautājumi, to skaitā, arī par jaunas ledus mašīnas iegādi Tukuma ledus hallē.

Ārkārtas sēdē deputāti piekrita palielināt pašvaldības SIA «Tukuma ledus  halle» pamatkapitālu ar naudas ieguldījumu 105 391 eiro ledus apstrādes mašīnas iegādei. Kā skaidroja domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans, lai arī Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padome bija ļāvusi ledus hallei ņemt kredītu šādas tehnikas iegādei, Valsts Kase kredītu atteikusi, līdz ar to mašīna jāpērk par pašvaldības budžeta līdzekļiem, jo pašai iestādei tādas naudas nav. Zinot, ka kredīts ir atļauts, iepirkums jau ir bijis, un zināms, ka šāda mašīna izmaksās 105 391 eiro. Kā sēdē skaidroja SIA «Tukuma ledus halle» valdes loceklis Modris Liepiņš, ledus mašīna ir nepieciešama, lai nodrošinātu ledus arēnas pakalpojumus – vecā mašīna ir nokalpojusi 15 gadus.

 

Vairāk par sēdē runāto lasies piektdienas, 13. decembra, laikrakstā ŠEIT=>

Komentāri

  1. Uz gada beigām jāsteidz vēl lieko piķi iztērēt… kur paliks vecā olimpia gan jau kāds pietuvinātais pa grašiem iešņauks un pēc tam uzvārīsies! Nu un- ka 15 gadus nokalpojusi – nav jau tāda noslodze hallē, un ekonomiskais pienesums ne tik! Viens biznesmens uzblieza halli, dome par nereāli uzpūstu cenu nopirka nevērtējot rentabilitāti, ielika Liepiņu par vadoni, jo šis jau savu nosoļojis – neko laikam citu nemāk, ka silta vietiņa bij jāatrod. Tāda sajūta, ka domes tusiņiem tika iegādāta šī ēka, kuras darbību jāsponsorē no pašvaldības budžeta naudas…. Nav runa par to, ka halli nevajag – runa ir par to kāds ir tās mērķis – atstrādāt (imitēt darbību) vai dot kādu guvumu Tukumam ?! Augstu kotējās tikai tie kuriem piķis un pazīšanās – par talantiem aizmirstam!!!

  2. var kaads pateikt kas kaiteejai vecajai mashiinai? es varbuut neesmu speciaalists.ja mashiina nodeg tad nu jaa.jaadomaa citu.bet ..te kaa visur.naudas nav bet katik kautko pirkt un graabt uz krediita.nu jaa,no pensionaara panemsim kautko kaadu nin nodokli.no mani juus p…i mutee dabusiet.

  3. Ja vajag, tad jāpērk, un Jums “Superspeci” vajag mazāk muldēt. Ko katrs no Jums ir labu izdarījis pilsētai un tās ļaudīm??? Atbilde ir viennozīmīga – Neko. Tāpēc pietaupīt savas emocijas. Tukšbļauri!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.