Image by © Royalty-Free/Corbis

Tukuma domes priekšsēdētājs sāk ar amatiem un jauniem darbiniekiem

Jau pirmajās jaunā domes priekšsēdētāja Normunda Reča («Nacionālā apvienība») darba dienās ir notikušas izmaiņas gan domes komiteju vadībā, gan darbinieku rindās.

Lielākās izmaiņas skāra Izglītības, kultūras un sporta komiteju, kuru līdz šim vadīja Ludmila Reimate («Tukuma pilsētai un novadam»). Komitejas sēdes laikā tika saņemts deputātes Daigas Rečas priekšlikums nomainīt komitejas priekšsēdētāju un Ludmilas Reimates vietā ievēlēt Gunu Rozi («Nacionālā apvienība»).

Jauns sabiedrisko attiecību speciālists

Vakar, 16. janvārī, Tukuma novada domē darba stājās jauns darbinieks – Jānis Tomels («Nacionālā apvienība»), biedrības «Tukuma balss» valdes priekšsēdētājs (arī medija «Tukuma Balss» redaktors), kurš vairāk zināms kā iepriekšējā sasaukuma Engures novada domes deputāts, kā arī deputāta Agra Zvaigzneskalna padomnieks.
Interesējoties, vai uz šo amatu rīkots konkurss, N. Rečs skaidroja, ka konkursa nav bijis, taču tā kā bijusi vakance, viņš pieņēmis jaunu darbinieku.

Ir vai nav vakance?

Domes administrācijas vadītājas – izpilddirektores Daces Lebedas parakstītajā vēstulē teikts: ”Domes sabiedrisko attiecību darbā no Kultūras, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas ir nodarbinātas četras personas: Dace Liepiņa-Zusāne (nodaļas vadītāja), Gundega Rugāja (sabiedrisko attiecību speciāliste), Sintija Zekunde (sabiedrisko attiecību speciāliste) un Anda Kubiliusa (sabiedrisko attiecību speciāliste). Anda Kubiliusa kopš 2018. gada 11. decembra atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un viņas darba pienākumi sadalīti uz diviem darbiniekiem (D. Liepiņu-Zusāni un S. Zekundi), kas par A. Kubiliusas darba veikšanu saņem piemaksu pie darba algas.”

Vairāk: ŠEIT

 

 

Komentāri

 1. Ir ārkārtīgi skumji, ka pirmā prioritāte nav darbs, bet savus biedrus ielikt amatos. Vai tiešām šie būs tie kristāltīrie. Nav saprotams kādus kalnus gāzīs četri sabiedrisko attiecību speciālisti, neesmu gan līdz šim redzējusi nekādas intervijas, neko citu ko viņi dara. Laikam jau , mēs vēlētāji, esam vajadzīgi tikai ik pa četriem gadiem, lai nobalsotu.Skumji,bet ko darīt?

  1. Visu pareizi dara! Tie visi ir Šulca un Kampara mafijas izpildītāji. Visus jānomaina pirmām kārtām. Un nodaļu vadītājus obligāti. Tas ir pirmais ko jādara. Jo viņi visi sabotēs labu darbu, lai tikai paceltu reitingu savai bijušajai varas partijai. Visus atlaist!! Ja vēlaties strādāt bez bremzēšanas domes gaiteņos un kabinetos. Kā tad var strādāt ja pie sāna nav savējā cīņu biedra?? Ar konkurenta biedriem plecu pie pleca? Smieklīgi taču.

  2. Domāju, ka tas ir pareizs gājiens, ka nomaina vecos ierēdņus, jo sabiedrībā esmu dzirdējusi viedokļus no cilvēkiem, ka daudz ko viņi ir savārījuši. Iespējams, ka tas tikai nav nācis gaismā, jo NTZ vienmēr ir aizstāvējusi Kamparu un Jurīša blici – tas jau katram Tukumniekam tagad laikam ir skaidrs, kāpēc Tukumā gadiem ir sniegta tikai pozitīva informācija par Domē notiekošo.

  1. Lebedu vienkārši ielika! Turpina izpildīt Kampara pavēles! Atlaist pirmo!!! Atstādināt, atlaist vai vienkārši apcietināt par amata izmantošanu Kampara vajadzībām. Kas viņš mums, karalis Tukumā?? Pirmo apcietināt vajag! Pirmais, lauzt līgumu par telpu nomu bibliotēkas vajadzībām. Otrais, nepielaist Telmu pie būvdarbiem, tas ir Kampara kabatas uzņēmums. Visus vecos bez žēlastības izmest tālāk no Tukuma. Šulcu šodien tirgū neviena pieklājīga un sevis cienoša sieviete vairs nesveicina!! Politiskais līķis un cilvēks bez reputācijas.

 2. Lai sāk ar to, ka darbiniekiem ir ieņemamajam amatam piemērota izglītība, citādi tur galvenie speciālisti ar vidusskolas izglītībām sēž.

 3. Ja jau Izglītības komiteju vadīs Guna Roze, tad viņas grāmātām noiets palielināsies reizes desmit, jo novada skolu programmās būs obligāti jāiekļauj visi viņas trīs darbi. Arī vārda meistaru tusiņš ”Sirds uz nekurieni” skolniekiem būs obligātais pasākums.

 4. a ko tas jaunais darbinieks tik zemu kritis ? Pēc pretendēšanas uz saeimu, europarlamentu, pec padomudošanas lielgabaliem un tirdzniecības kameras vadošā amata, nu apmierināsies ar mazpilsetas galvas stutēšanu. Googlē paskatoties – tāds varens vīrs. Kas gan tādā varžu dīķī aizraujošs un vilinoš un pasapziņu apmierinošs. Baigā profesionālā izaugsme 🙂 varbūt atalgojums vilinošs? kā tur īsti ir?

 5. Sāk zīmīgi – Reimati, kas ir pudu sāls izglītības jomā apēdusi un vēl pavisam enerģiska, ar atbilstošu pieredzi un izglītību, tūlīt nomaina pret Rozi, kas diezin vai zina, kāda atšķirība vidusskolai no ģimnāzijas. Nav cienīgi tie pirmie darbi. Zvaigzneskalna darba devējs jau nu baigais redaktors un sabiedrisko attiecību speciālists, Tomuls var trubas pārkrāmēt placī, tur šaubu nav.

  1. Malacis Jefiņ,zini ko runā…pirms vēlēšanām Zvaigneskana kunga portreti,kā Ļeņina bildes mētājās visur….Tagad Tukuma novada dome ievedīs kārtību,mainot neizglītotus cilvēkus pret izglītottiem,ievelkot Domē savus patijas biedrus,komitejās saliekot ģimenes locekļus.

  2. Reimate ir Šulca un Kampara mafijas cilvēks. Tātad to vajag atstāt? Izpilda katru pavēli, kad Juris viņai uzzvana. Juris tur astoņkāji domē, visus apzvana un dod pavēles, joprojām!!!! Kur tas ir demokrātiskā valstī redzams, ka cilvēks ārpus amata un domes, pavēl ko darīt savās un Kampara interesēs?

 6. Vajadzeja sakt ar komisijam, kuras tuvakas tautai jeb nodoklu maksatajiem, tur turpina sedet nekam nederigas kundzites, kuras neatskir cauruli no kakka astes. Sanem brinumainu algu un acimredzami pampst, aug ari drosme pazemot tos, kas vajaki!

 7. Malacis Jefiņ,zini ko runā…pirms vēlēšanām Zvaigneskana kunga portreti,kā Ļeņina bildes mētājās visur….Tagad Tukuma novada dome ievedīs kārtību,mainot neizglītotus cilvēkus pret izglītottiem,ievelkot Domē savus patijas biedrus,komitejās saliekot ģimenes locekļus.

  1. Bet vēl iepriekš Šulca portreti kā Staļinam, pa visu pilsētu bija uzkarināti. Īstais saimnieks, kurš izprasīja Saeimā naudu auto degvielai. Vienīgā uzstāšanās Saeimā un pat tās laikā domāja tikai par savu labumu. Pašlabuma meklētājs. Tādus mums Tukumā nevajag. Good bye Šulc!

 8. Daiga Reča ierosināja!!! Ne ierosināja, bet lika! Ne velti visa pilsēta smejas, ka vecis tikai parakstīs, ko sievas kundze liks. Novada īstā “valdniece” jau Daiga būs. Tāda ir patiesība!!!!

  1. Daigas partija (I.Sudrabas) ir likvidēta. Kā viņa var kaut ko pārstāvēt Tukuma Domē, ja ievēlēta no partija, kura vairs neeksistē?

 9. Nodevējs- jaunā slota tīri slauka un ieslauka savējos. Nekas nav manījies no Šulca laikiem. Svarīgi ir pārņemt visas varas – šajā gadījumā likumdevējvaru novadā un mēdiju varu. Zināma pārdoma pašam NTZ. Jo tieši ar Šulca nākšanai pie varas ir pašas NTZ nopelns. Vismaz šodien gan ir vērojama tiešām neatkarīgāka NTZ pozīcija, bet cik gan ilgi?

  1. Nesaprotu vai Lebedas amats ir nodeva Kamparam un Šulcam. Rudovskis amatu nepameta, tikai pēc tam, kad Lebedu apstiprināja, tik ļoti gribēja to. Visi raksta par personālijām, bet neraksta par piederību partijām. Sava veida domubiedru grupām, grupējumiem, komandām. Lebeda un Rudovskis no Vienotības, tātad zem Kampara. Tātad izpilda viņa pavēles. Tātad viņa jāizmet pirmā un jau janvārī. Jānocērt Kampara garās rokas.

 10. Būsim saprotoši viens pret otru . Celsim novada vērības un godināsim cilvēkus ! Turpināsim iesākto atlaist cilvēkus gri īsti gudri nav . Un ņemsim darba pārbaudītus cilvēkus

 11. Nav ne jausmas kā “nomainitie” atgādāt,to laiks rādīs,bet tas ka Domē būtu viss kolektīvs jānomaina sākot ar” galvām”,juristiem,utt.tas jau sen ir skaidrs,darba kvalitāte vienkārši – 0

  1. Lasu intervijas un redzu to, ka Šulca netīro veļu neizrādīja tautai. Bet Reča uzreiz izrāda. Vajag būt objektīvākiem nedaudz. Ļoti iekrīt acīs tas kontrasts. Bet vispār ir 10 deputāti koalīcijā un diez vai Rečiem ir milzīga teikšana. Komandas darbs.

 12. Šobrīd tikai pumpuriņi, ziediņi vēl būs, tiek gatavota vieta jaunpieņemtam “speciālistam” un vēl lielākam lietpratējam. Vienīgi skumji, ka ne visai glaimojoši izsakās deputāte, varbūt tomēr vajadzētu beigt komentēt.

 13. Lielā priekšniece sabijusies ka krēsls zem vīra ir ļodzigs, izturēs tikai pusotru gadu? Kundzit ar krēsla nomainīšanu nepietiek, lai noturetu savu veci novada vadišanā!

 14. Beigsim nomelnot bijušos, jo neba viss ir slikts ir arī daudz laba izdarīts un vēlēsim tagadējiem pēc laika nepiedzīt to pašu nomelnošanu. Uzskatu,ka šobrīd galvenais būtu budžeta pieņemšana un beidzot tak sākt to remontu 2.vidusskolā.Tagadējie saka,ka jāklausās iedzīvotājos, tad lūdzu uzklausiet tos skolotājus un skolniekus, kuri nomocījušies skriedami no vienas uz otru vietu. Parādiet, ka esat labāki, gudrāki un arī godīgāki, kaut patreiz tā neizskatās.

 15. Palīgskolnieks O. Amatnieks, atkal izpaužas internetā politikas sakarā, šoreiz zem D. Rečas ieraksta feisbukā.
  POLITIKJIS. 😀 😀

  Oskar kā Tev ar higiēnu strādājot pie pārtiks izstrādājumiem? Tā arī tu man neatbildēji kādā no maniem komentāriem.

  1. Kāda tur higiēna?! 😀
   Viņa biznesam gals tuvojas, piegādātāji jau savāc savas preces, par ko šis ir parāda viņiem. Tas nu jau vairs ir tikai laika jautājums, ka citu nomelnojošā persona pati būs dziļā di…..ā …

 16. Kaut kāds palīgskolas kontingents nolasījies, nu tik visiem iepriekšējiem rādīsim pigu, visus vecos darbiniekus atlaidīsim ,visus iepriekš noslēgtos līgumus lauzīsim, Kampara tumbočku atstāsim sausā.
  Tikai neaizmirstiet , ka noslēgto līgumu vienpusēja laušana var maksāt dārgi. Bez tam, kur atradīsiet jaunas telpas, atradīsiet, vajadzēs remontēt, pārvākšanās un citi izdevumi.
  Beigu beigās ar Kampara tumbočku sanāks vēl lētāk, bet ja vēl kaut kas jaunajiem revolucionāriem atlec no tumbočkas , tad arī tumbočkai nav ne vainas.

 17. NTZ varētu vairāk par to mēbeļu nomaiņu uzrakstīt? Vecās pavisam grabažas bija? Cik glaunas tagad ir? Varbūt galds ar diviem krēsliem kopā, lai pārī var vadīt?

 18. Šausmas!
  Vai Jūs vispār kādu rakstu spējiet uzrakstīt bez kļūdām jau raksta virsrakstā?????????????????????
  Nu, izejiet kādus gramatikas kursus, uzskribelētāji, jo par žurnālistiem tādus grūti nosaukt!
  PAREIZI – IR PRIEKŠSĒDĒTĀJS, NEVIS PRIEKŠĒDĒTĀJS, KĀ JŪSU RAKSTA VIRSRAKSTĀ!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Anna, Tu tāds acīgs sievišķis, piesakies par korektori. Tik tāda nervoza, ka neķer trieka, kļūdas labojot. Bet diezin, vai Tevi pieņems, jo, ak, ”šausmas!!!!!!!!!!!!!!”, atšķirībā no avīžnieku izlaistā burta, kas, visticamāk, ir pārrakstīšanās vai ”nedarakstīšanas” kļūda, Tu demonstrē klaju latviešu valodas gramatikas nezināšanu. Fuj Tev!!!!!!!!!!!! Kā var neatšķirt darbības vārda izteiksmes????????!!!!!!!!!! Kā var īstenības izteiksmes tagadnes formas vietā lietot pavēles izteiksmes formu; nu, kā tā var, kā ”spējat” vietā var iedomāties lietot formu ”spējiet”????!!!!!!!!!

    1. Reku “Anna”, jeb iespējams atkal O.Amatnieks, šoreiz cepās par pareizrakstību. Tas tapēc, ka vinjam pašam galīgi švaki ar Latviešu valodu, un mēs esam vinjam daudzreiz aizrādījuši par to. Tagad lai vinjš uzrakstītu vienkāršu nepaplašinātu teikumu, rakstīto pārboksterē trīs reizes.

    2. Un kāds tad būtu Jūsu uzvārds, bezbailīgā cīnītāja Anna? Un kas ir tas bars, par ko vaicājat? Pēc loģikas, ja jau runājat par ”viņu” baru, tad arī esat no bara, tikai cita. Tad jautājums: no kura bara esat jūs?

  2. Kāpēc domājiet , ka redakcija uzrakstījusi nepareizi?
   Jauna vara nāk ar jauniem amatu nosaukumiem, jo atbrīvojas no visa vecā.

   1. Anna, Jūs nu jau esat arī ”PRvārdnīca”? Pēc kā es to spriežu? Pēc tā, ka ir tā pati valodas kļūda; jau atkal nepareizi lietojat darbības vārda pavēles izteiksmi īstenības izteiksmes tagadnes formas vietā!!!!!!!!!!!!! Pareizi būtu jāraksta:”Kāpēc domājat….”

  1. P.S. – Cienijamā “Annas” kundze, vaidzēja trīs vienādus komentārus ielikt, savādāk ar diviem nesaprotu.

   Ak vai…. Atcerējos….O. Amatniekam ar bieži sanāk dublēt komentārus. Bet jums nav ko uztraukties, jūs neēsat vinjš. 😉

 19. Šķiet, ka komentē O.A. un viņa pretinieki, vai tiešām nav ko citu darīt? Ko var ņemties pa FB un visur, tāpat jau skaidrs kas un kā notiek…Tukums maza pilsēta, nevajag zīmēties! 🙂 Laiks rādīs kur kurš būs! 🙂

  1. Amatnieka kungs, Jums nu gan ir pārākā personības dubultošanās. Sākat rakstīt komentāru, pats atbildat lai uzkurinātu citus, kad kāds sāk pieminēt Jūs komentāros, tad nez kāpēc visu kādam citam uzgrūžat. Jums viena smadzeņu puslode nezin, ko otra dara – un nu jau pēc komentāriem spriežot Jums “smadzeņu” daļa raujas uz četrām pusēm. 😀

 20. Tu liksi to O.Amatnieku mierā?Ko kunksti nepārtraukti?Zini kur viņš sastopams ikdienā!Aizej un izrunājies mīzala!!!Beidz sev gļēvi internetā lidzskrejejus vākt!!! Tiešām esi Tukuma daunis!

 21. Tu liksi to O.Amatnieku mierā?Ko kunksti nepārtraukti?Zini kur viņš sastopams ikdienā!Aizej un izrunājies mīzala!!!Beidz sev gļēvi internetā lidzskrejejus vākt!!! Tiešām esi Tukuma daunis! Kauns

 22. Ups, “Laura”, jums ir ATKAL nodublējies komentārs. Viena no tipiskajām O.A. kljūdām.
  Nu nesanāk tev sevi nenodod, lai gan uzslavēšu, ka esi pielicis pie rakstītprasmes.
  Ā, un jā, Es neslēpjos vecais, Es zem šī segvārda šajā mājas lapā esmu gadus devinjus noteikti, atškjirībā no taviem segvārdiem kas ir katru reizi savādāki un pēdējā laikā biež vien ir sieviešu dzimtē. Cerams ka nemaini dzimumu pamazām.

  Gribi lai lieku mierā? Vienkārši beidz apmelot, apsaukāt, mēdīt cilvēkus un beidz bāzt degunu politikā un citur, kur tu pilnīgi neko nerubī. Tad arī Es pazudīšu. 😉

 23. Redakcijai- NU IZLABOJIET VIRSRAKSTĀ KĻŪDU!
  Pateikšu vēlreiz- pareizi jāraksta- PRIEKŠSĒDĒTĀJS, NEVIS PRIEKŠĒDĒTĀJS, kā ir teksta virsrakstā!
  Komentētājiem – komentējiet rakstu, nevis viens otru!

  1. PRIEKŠsĒDĒTĀJS
   ntz vienmēr ir bijis uzstādījums ielaist iespējami daudz kļūdas un tās nelabot. Ja kāds sāk rakstīt bez kļūdām, tiek atlaists no darba ntz.
   p.s. es drīkztu ielaizt kludas, us zurnalizta amatu nepretendeju

  2. Redz, nepagāja ne divas nedēļas(pagāja gan) un kļūda virsrakstā beidzot pamanīta, atzīta un izlabota. Bet varēja tak teikt, ka tagad pa jaunam tā ir pareizi un neko nelabot…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.