Tukuma bērnudārza «Vālodzīte» bērni, vecāki un audzinātāji jau notalkojuši /FOTO/

18. aprīlī Tukuma pirmsskolas izglītības iestādes «Vālodzīte» pagalms bija cilvēku pilns. Šī bija otrā Lielā Talka kopā ar bērnu vecākiem un deju kolektīvu «Vidums», kuru rīkojām savā bērnudārzā, un atskatoties varam secināt, ka kopā ir paveikts šķietami nepaveicamais.

18. aprīlī Tukuma pirmsskolas izglītības iestādes «Vālodzīte» pagalms bija cilvēku pilns. Šī bija otrā Lielā Talka kopā ar bērnu vecākiem un deju kolektīvu «Vidums», kuru rīkojām savā bērnudārzā, un atskatoties varam secināt, ka kopā ir paveikts šķietami nepaveicamais. Kāpēc 18. aprīlī? Tāpēc, lai katrs varētu 25. aprīlī sakopt savu sētu.

Mēs visi kopā paveicām ne tikai redzamo – sakopām apkārtni, bet arī mācījām bērnus saudzēt, uzturēt tīru un kārtīgu savu tuvāko apkārtni. Turpinājām iepriekšējā gadā aizsākto pāraugušo ”krēķu” un citu krūmu izzāģēšanu. Trīs grupas tika pie jaunām apmalēm smilšu kastēm. Ar talcinieku palīdzību trijos laukumiņos tika demontētas senās rotaļu ierīces, lai atbrīvotu vietu jaunajām. «Apelsīniņa» grupas vecāki nolēma šai dienā atjaunot grupas krāsojumu un īstenoja to. Un vēl, un vēl, un vēl…

Izskatījās, ka gandarīts par paveikto bija ikviens – gan liels, gan mazs. Gandrīz kā tradīcija, talka noslēdzās ar kopīgām pusdienām, uz ugunskura gatavotu Talkas zupu, ceptām desiņām un tēju. Kopā jutāmies kā liela ģimene, kurai rūp savas mājas. Liels paldies visiem vecākiem, deju kolektīvam «Vidums» un Intaram Kleinhofam, iestādes čaklajiem darbiniekiem, Maijai Fogelei, Tukuma domes komunālajai nodaļai par atbalstu un piedalīšanos mūsu lielajā talkā!

3 komentāri “Tukuma bērnudārza «Vālodzīte» bērni, vecāki un audzinātāji jau notalkojuši /FOTO/

  1. Ja,talks tiktiesam bija izdevusies.
    Man un maniem brrniem loti patika kopigi stradat. Ceram ka nakamgad atkal busim kupla skaita un pat vel vairak.
    Liels paldies bernudarza vadibai par sarupetajam gardajam pustdienam.
    PALDIES

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.