Tukumā beigušās visas ūdens rezerves

”Saistībā ar ugunsgrēka dzēšanu atkritumu šķirošanas laukumā Dienvidu ielā 1, SIA ”Tukuma ūdens” informē, ka pa nakti ir beigušās visas ūdens rezerves, tāpēc ir pārtraukta Jauntukuma mikrorajona ūdens apgāde. Šobrīd “Tukuma ūdens” dara visu iespējamo, lai tuvāko stundu laikā ūdens padeve Jauntukuma iedzīvotājiem tiktu atjaunota. Ceram uz iedzīvotāju sapratni šajā ārkārtas situācijā”, tā ziņo Tukuma novada pašvaldība. Sūdzības par ūdens trūkumu no Jauntukuma iedzīvotājiem jau tika saņemtas vakar. Sākotnēji sazinoties ar Tukuma dispečerdienestu, atbilde nebija skaidra, bet vēlāk jau ap pusnakti noskaidrojām, ka iemesls ir ugunsgrēks. Šodien, 29. martā, daži Jauntukuma iedzīvotāji informē, ka daļēja ūdens padeva ir atgriezusies no 10.30.

Komentāri

  1. Ūdens no dziļurbuma parasti tiek uzkrāts, jo ar sūknēšanu vien liela patēriņa brīdī tas nepietiks. Visticamāk, ka šoreiz patēriņš bijis tik liels, ka sūkņi nespēja piepildīt iztukšoto ūdens rezervuāru.

   1. Tas nozīmē tikai vienu kad mēs neesam gatavi paaugstinātas bīstamības uguns grēkiem ja reiz atstājam pusi Tukuma bez ūdens

 1. tā tās baumas rodas – visu laiku esmu Tukumā, ūdenspadeve NAV bijusi traucēta ne mirkli. Kauns, par neprofesionalitāti, cienījamais ziņas autor!

 2. Nesaprotu, kas tad ziņās bija nepareizs? Viss skaidrāks par skaidru. Daudzi jau kaut ko nesaprot vai pārprot: saka paliec mājās, labāk šobrīd vispār apkārt nestaigāt, bet tusējas, skrien skatīties ugunsgrēku un stāv ne jau divus metrus viens no otra. Ko Tu tādiem padarīsi? Katram policistu klāt nepieliksi.

 3. Jauntukuma un pārējās pilsētas ūdensapgādes sistēmas nav kopējas, bet atsevišķas. Tāpēc tai”zosij”, kurai ūdens ir, var ieteikt-iziet no savas mazās telpas un redzēt kaut ko arī sev apkārt. Ja neko nejēdz, neraksti!!!

  1. Tieši tā, no Slocenes varēja pumpēt un nebūtu šāda raksta , protams ugunsdzēsēji un citi experti varēs izskaidrot kāpēc tā nenotika

 4. Interesantākais jau ir tas, ka nesen tak tika īstenots miljonu ūdenssaimniecības projekts. Čaļi un vecenes domē nav kaut ko sarēķinājuši. Kā dzēsīs kaut ko, tā Jauntukums bez ūdens? Privātajiem jāatgriežas pie saviem urbumiem un sūkņiem. Piekāst vienoto ūdenssaimniecības sistēmu.

  1. Tev, Gerdiņ, speciāli uzrakstu to vārdu, kuru uzrakstīt Tu neproti-peļķi!!! Ak, Dievs, kas par idiotismu, ja nemāk vienkāršu vārdu uzrakstīt!!!

 5. Iesaku visiem Jauntukuma iedzīvotājiem apskatīt savus ūdensskaitītājus un salīdziniet ko jūs 27.martā rādītājus nodevāt un kādi tie ir šodien 01.aprīlī ,būsiet pārsteikti,nezinu kas par to maksās,kā jau teica iedzīvotāji.

 6. nu jaa user,privatajiem jau skaititajs negriezisies lielaaks no taa ka kautkur nem udeni.nu shidrantos jau nem tagad pilsetas robezhaas un ja netalu blakus..varbuut pat mazaks.bet par elektribas skaititajiem veel stridas.

 7. Vai kāds zinošs cilvēks varētu man paskaidrot par tiem atkritumu ugunsgrēkiem. Vai sadegot atkritumiem, firmas īpašniekam ir kāds labums? Vai viņš ko ieekonomē utt ??? Kur ir tā fiška tik biežiem atkritumu, riepu glabātuvju ugunsgrēkiem. Tā tīri interesanti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.