Baiba Reinsone

Tukuma aviošovs 1000 apmeklētāju vietā negaidīja 40 000 cilvēkus…

Kaut nedēļa pagājusi, kopš nosvinēti Tukuma pilsētas svētki, joprojām turpinām uzklausīt atsauksmes un tai skaitā arī par, kā daudzi uzskata, pašu apmeklētāko pasākumu – lidostas «Jūrmala» atvērto durvju dienu un avio šovu.

Kaut nedēļa pagājusi, kopš nosvinēti Tukuma pilsētas svētki, joprojām turpinām uzklausīt atsauksmes un tai skaitā arī par, kā daudzi uzskata, pašu apmeklētāko pasākumu – lidostas «Jūrmala» atvērto durvju dienu un avio šovu. Jāteic, ka par to ir sajūsmināti ne tikai daudzi tukumnieki, bet arī citu novadu un pat ārvalstu viesi. Jau svētkos novērojām, kas par necerēti lielo apmeklētāju pieplūdumu ir arī paši pasākuma organizatori – viņi ar ne ko tādu nebija rēķinājušies… Kā liecinot virspusējas aplēses, svētku laikā lidostas un lidotāju komandas «Baltic Bees Jet Team» organizēto pasākumu esot apmeklējuši no 30 000 līdz 40 000 cilvēku!

Tieši tāpēc, ka apmeklētāju bijis negaidīti daudz, arī radušās dažādas problēmas un arī nekārtības. “Vēlējos izteikt savu lielo sašutumu par 16. jūlijā «Jūrmala Airport» organizēto pasākumu, programmiņās tika minēts, ka tiks organizēta atvērto durvju diena, diemžēl svētku apmeklētāji lidostu tā arī nevarēja apskatīt. “Atvērto durvju diena” bija tikai lidostas tualetēm. Vislielāko sašutumu izraisīja «Sky-Zoo» muzejs, absurdi, ka svētku dienā, kura tika organizēta līdz 17.00, muzeju varēja apskatīt tikai līdz 12.00. Ļoti slikti organizēts pasākums – apmeklētāju izbraukšana no lidostas teritorijas, viena kafejnīcas telts, kurā rindas bija ļoti garas un visiem visa nepietika. Diemžēl ne es, ne mani draugi lidostu neiepazinām,” raksta kāda mūsu lasītāja komentāros laikraksta mājaslapā. Kā mums ziņoja telefoniski, daudzus apmeklētājus esot pārsteidzis, ka ”nenoskārstās vajadzības” mājiņas jeb pārvietojamās tualetes ir bijušas tikai divas…

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 21. jūlija, numurā ŠEIT!

Komentāri

 1. ja tukuma novada dome vareja vismaz noalgot 2 autobusus bet bija tik 1 autobus bet pa stabiem parastiem grodiem va reja izdot 22 tuk … mums no rigas atbrauc ciemini un prasa kur tad ir tas bez maksas autobus nau ta avio sovu neredzejam dabujam maksat taksim 10 ero pa 3 cilvekiem lai aizved jo musu dome tak nevar atlauties neko !!! laiks padomat lidz nakam gadam !!1 vai stabi ir svarigaki neko musu pilsetas gods un slava ka atbrauc ciemini speciali un nevar nekur tikt

 2. Kada jega no 2 autobusiem ja pat 1 autobus nevareja aizbraukt lidz galam, jo bija liela satiksme, cilveki kuri gribeja redzet gaja pat ar kajam un nesudzas!!!

 3. Par pasākumu – līdz aplim pat netiku, kur nu vel līdz lidostai. Bija arī kaut kādas nobīdes no šova laikiem, bet tik vai tā, paldies pilsētai, par pēdējiem diviem svētkiem! Brīnišķīgi.
  Tīri loģiski domājot, ja 1000 vietā ierodas 40 000 apmeklētāju, tur nekāds organizatoru guru to neglābtu. Vietas lidostā ir tik cik viņas ir.
  Lai nu kā, paldies! 🙂

 4. Bija super pasākums!Tikai izbraukšana no teritorijas palëna sanāca,bet ceļu poliči operatïvi noreağēja un sāka regulēt satiksmi uz Rīga – Ventspils šosejas!

 5. Kāpēc vispār bija tas viss jātaisa lidostā, ja pat iekšā netika? Vai nevarēja tāpat kā pagājušogad – virs Pauzera pļavas rādīt to aviošovu. Visiem vietas pietiktu un būtu labi. Mēs pagājušogad no savas mājas varējām skatīties aviošovu, jo tas bija tieši virs Tukuma debesīm un mēs bijām ļoti, ļoti apmierināti ar redzēto! 🙂

 6. Man patika, viss bija OK!. Mēs iebraucām teritorijā 10:45 un bija vieta kur nolikt mašīnu un lidostā ekskursijā tikām.
  Paldies Lidostas darbiniekiem!!!

 7. Bija interesanti. Bet protams, ka būs liels cilvēku pieplūdums bija jau laikus bij jāpadomā. Tas bija vienīgais sakarīgais pasākums pēdējā svētku dienā, un bija jāparedz,ka uz to dosies lielas cilvēku masas. Otrkārt arī tāpēc, ka pagājušo gadu daudziem ļoti patika aviošovs, un cilvēki šogad to atkal gribēja redzēt. Bet protams, tas nebija tik iespaidīgi kā pagājušo gadu. Noteikti nākamreiz par visu vajag laikus izdomāt. No kļūdām mācamies!

 8. Es uzskatu, ka vajadzētu lidostai rīkot velvienas ‘atverto durvju dienas’ parastas bez nekādiem šoviem… kādu sestdienu un svētdienu un tie kas gribēs tie atbrauks un izstaigās tos gaiteņus.
  Savadak tagad cilveki gatavi uz sārta sadedzināt organizetajus jo nevarēja pavazāties pa telpām…

 9. Pagājušā gada pilsētas svētki bija 10x labāki. Vienīgais, kas patika bija gājiens un Pauzera pļavā notiekošais. Pārējais likās savārstìts programmas pēc.

 10. diez, kopš kuriem laikiem lasītāju komentāri ir profesionāla atsauce avīzes rakstā??? Tad jau drīz varēs atsaukties arī uz tiem, kas komentē “trīsstāvīgos” vārdos!

 11. Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu.
  ja nebūtu redakcijas meitenes ,kas izvelk gaismā šos notikumus,Tukums jau sen būtu pārdots un nozagts(nav nemaz vajadzīgas “rīdzenes“ sarunas).
  1. Vai jaunais deputātu sasaukums ar šo darijumun ir iepazinies.
  2. Kā notika iepirkuma konkurss.
  3.Ir nepieciešams Domes revidentes ziņojums ,-detalizētas izmaksas.
  4.Pirkšanas,pardošanas,pieņemšanas u.c.akti.

  Lūdzu,redakcijas darbinieces, publicējiet atbildes uz šiem
  iedzīvotāju jautājumiem.
  Šai Domes patvaļai nav vairs robežu.Mēs tiešām kādā rītā pamodīsimies un izrādīsies ka Tukums jau pārdots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.