Agita Puķīte

Tukumā atklāta Latvijas Samariešu apvienības mājvieta

17. maijā Tukumā, Pils ielā 13, atklāta Latvijas Samariešu apvienības Tukuma nodaļas mājvietu. Apvienība jau četrus mēnešus sadarbojas ar novada sociālo dienestu, aprūpējot mājās vairāk nekā 85 cilvēkus gan pilsētā, gan novadā.

17. maijā Tukumā, Pils ielā 13, atklāta Latvijas Samariešu apvienības Tukuma nodaļas mājvietu. Apvienība jau četrus mēnešus sadarbojas ar novada sociālo dienestu, aprūpējot mājās vairāk nekā 85 cilvēkus gan pilsētā, gan novadā. Īpašajā dienā pie ēkas bija piebraukusi arī mobilā aprūpes automašīna, kas ikdienā palīdz aprūpēt cilvēkus viņu dzīvesvietās un kur ir pieejams ūdens, kur iekārtota tualete, duša, pēdu aprūpes krēsls, veļas automāts utt.

No šī gada Tukuma novada dome ir deleģējusi samariešu organizācijai novada iedzīvotāju aprūpi mājās, un šo darbu veic 11 aprūpētāji. Ir noslēgti līgumi par 85 cilvēkiem, kas šo pakalpojumu saņem ar domes atbalstu.

Komentāri

  1. Ko tā Baltgalve stāv galvu nokārusi ,kā notiesātā,ko viņai kreņģi vairs nevarēs tik daudz zagt,suns jau zin ,ko ēdis!!!!!!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.