Agris Jansons

Tukumā apbalvoti lieliskāko lomu ieguvēji /FOTO/

«Neatkarīgo Tukuma Ziņu» rīkotajā makšķernieku konkursā «Lieliskais loms 2017» pieteikto zivju dažādība bija liela. 16. februārī Sandra Mertena makšķerlietu veikalā kopā sanāca visu lomu ieguvēji, konkursa atbalstītāji, kā arī citi makšķerēšanas entuziasti, lai iepazītos ar rezultātu apkopojumu, suminātu veiksmīgākos makšķerniekus, kā arī pavadītu vakaru īsteni domubiedru pulciņā.

«Neatkarīgo Tukuma Ziņu» rīkotajā makšķernieku konkursā «Lieliskais loms 2017» pieteikto zivju dažādība bija liela. 16. februārī Sandra Mertena makšķerlietu veikalā kopā sanāca visu lomu ieguvēji, konkursa atbalstītāji, kā arī citi makšķerēšanas entuziasti, lai iepazītos ar rezultātu apkopojumu, suminātu veiksmīgākos makšķerniekus, kā arī pavadītu vakaru īsteni domubiedru pulciņā. Vakara gaidītākā daļa bija tikšanās ar dabas draugu un makšķerēšanas ekspertu Māri Olti.

Un tā konkursa 3. vietā ierindojās Vladimira Švaheimera noķertais 2.3 kg līnis (Atzinības raksts un 3 mēnešu laikraksta abonements), 2. vietu ieņēma Jekaterinas Vītolas-Goldovas tepat Šlokenbekas dzirnavu dīķī noķertais 2.48 kg līnis, bet 1. vietu, aprēķinot koeficientu, balstoties uz Latvijas oficiālajiem rekordiem, ieguva Einārs Brečs ar 2.21 kg smago sudrabkarūsu, kas noķerta Slampes dīķī.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 20. februāra, numurā ŠEIT!

Sarunu ar Māri Olti lasiet laikraksta piektdienas, 23. februāra, numurā ŠEIT!

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.