Tukuma 2. pamatskola – labdarības akcijā «Dāvā prieku!»

Ziemassvētki ir laiks, kad vairāk kā jebkad vēlamies dāvināt viens otram sirds siltumu un mīlestību. Arī Tukuma 2. pamatskolas skolēni katru gadu piedalās skolas organizētajā labdarības akcijā «Dāvā prieku!».

Ziemassvētki ir laiks, kad visvairāk ticam brīnumam un atdzimšanai. Tas ir laiks, kad vairāk kā jebkad vēlamies dāvināt viens otram  sirds siltumu un mīlestību. Arī Tukuma 2. pamatskolas skolēni katru gadu piedalās skolas organizētajā labdarības akcijā «Dāvā prieku!»

Adventes laikā skolēni sarūpēja ziedojumus un dāvanas Tukuma dzīvnieku patversmei, kurus tuvākajās dienās rūķi nogādās pie adresāta. Arī šogad tāpat kā citus gadus skolēni iepriecināja Tukuma Invalīdu dienas centra «Saime» ļaudis ar sarūpētām dāvanām un dziesmām. Tās tika uzticēts nogādāt skolotājai Dacei Perševicai un ansambļa «Bimini» rūķiem. Liriskās Ziemassvētku dziesmas neatstāja klausītājus vienaldzīgus un  lika ietrīsēties kādai dvēseles stīgai. Tās  ļāva katram klātesošajam atgriezties bērnībā, laikā, kad brīnumiem ticam visvairāk… Lai gaiši un svētīgi visiem Ziemassvētki!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.