Trešo reizi pārceļ 2. vidusskolas pārbūves iepirkumu

Jau trešo reizi pārcelts šī gada 22. augustā atkārtoti izsludinātais iepirkums Tukuma 2. vidusskolas pārbūvei. Šobrīd noteikts, ka piedāvājumi jāiesniedz līdz 5. novembrim, kas nozīmē, ka būs pagājis gandrīz gads, kopš 2018. gada 23. novembrī tika izsludināts pirmais pārbūves konkurss.

Šoreiz, kā 14. oktobra preses konferencē informēja Kultūras, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Liepiņa-Zusāne, piedāvājumu iesniegšanas termiņš noteikts 5. novembris. Kā tika skaidrots, šoreiz iepirkums nav pagarināts potenciālo konkursa pretendentu iesniegto jautājumu dēļ, bet gan tāpēc, ka SIA «Monum» 8. oktobrī iesniedzis sūdzību Iepirkumu uzraudzības birojā, pamatojoties uz Publisko iepirkumu likuma 68. pantu. Dace Liepiņa-Zusāne skaidroja, ka Tukuma novada domei paskaidrojumi Iepirkumu uzraudzības birojam ir jāsniedz līdz šī gada 18. oktobrim, savukārt iesnieguma izskatīšanas sēdes datumu Iepirkumu uzraudzības birojs vēl nav noteicis.

Vairāk lasiet otrdienas, 15. oktobra, laikrakstā ŠEIT=>

Komentāri

  1. Vajadzēja jau izvākt un izformēt visu, pirms kaut kāda skaidrība ar iepirkumu! Varēja visi mierīgi mācīties šogad! Un nespiesties citās skolās! Kārtējā forsēšana bezjēgā…

  2. Jautājums,kas maksā par šo dīkstāvi? Mēs nodokļu maksātāji! Ja reiz tagad, kad atkal kārtējo reizi tiek pārcelts,varbūt ir iespējams kaut daļēji noorganizēt mācību stundas skolā?Ko jūs, tā jau laikam ir utopija? Jo atkal jau kaut kas ir jāsaskaņo, jānomēra un jāizvērtē.Skumji…

    1. Viss jau izvākts, skola tukša! Skolotāji savā atvaļinājumā un ārpus darba laika visu izvāca! Kādēļ? Va tas nav Izglītības pārvaldes un domes neizdarība? Viss maksā naudu!

  3. Tas pašvaldības darbinieks, kurš atbildīgs par šo nolaidību nav savas saņemtās darba samaksas cienīgs – uzraksti atlūgumu….
    Vispār puse tur domē jūs esat lieki….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.