Tiek slēgta Kurzemes iela Tukumā

Lai varētu ierīkot komunikācijas rekonstruējamās Kurzemes ielas posmā no Mednieku ielas līdz Smilšu ielai, no pirmdienas, 8. oktobra, šajā vietā tiks slēgta transporta kustība.

Lai varētu ierīkot komunikācijas rekonstruējamās Kurzemes ielas posmā no Mednieku ielas līdz Smilšu ielai, no pirmdienas, 8. oktobra, šajā vietā tiks slēgta transporta kustība.

Kā 4. oktobrī informēja Tukuma novada domes komunālās nodaļas vadītājs Ģirts Ruģelis, vieglajām automašīnām būs iespējas šo posmu apbraukt pa blakus ielām, bet iedzīvotājiem piekļuve īpašumiem tiks nodrošināta. Savukārt smagās automašīnas tiks izvadītas no pilsētas tā, lai tās nenonāktu Kurzemes ielā – tiks izvietotas apbraucamā ceļa zīmes. Plānots, ka šīs ielas posms būs slēgts divas nedēļas.

Vienlaikus tiks nodrošinātas valsts un pašvaldības policijas dežūras Stacijas ielas krustojumos ar Kandavas ielu un Revolūcijas ielu, kur ap 8.00 veidojas sastrēgumi. Kā skaidroja pašvaldības policijas priekšnieks Armands Hohfelds, jau tagad iedzīvotājiem, kas no rītiem vēlas no Kandavas ielas izgriezties uz Stacijas ielu, ir ilgi jāgaida, taču, slēdzot Kurzemes ielas posmu, šis gaidīšanas ilgums arvien palielināsies. Tāpēc, ja būs nepieciešams, satiksme šajā posmā tiks regulēta.

Komentāri

  1. Tad jau atkal būs ciet uz puss gadu….paraks dienu un stāvēs mēnesi…kā rīgas ielā….pilnigi neko nedara mēnešiem ,bet iela slēgta,,,,malači imitējat darbu tik tālāk….

  2. Nenīdēt! Netā nīdēt vissi gudri! Kad jāiet vēlēt-puse savas di..s pacelt nevar! Muti ciet! Kā gribēs, tā darīs! Kaut kas nepatīk-ievēliet citus!!

  3. Rigas iela,laikam iela bus vala nakoso gadu!dusmas javed no ritiem berns uz skolu,un jabrauka apkart pa tam mazajam ielinam.tapat ka meza iela pie gajeju parejas,vienu ritu skatijos stradnieki stav un grauz sēmenes. Ideala darba diena! Un galvenais,ka jasak rakt uzreiz visas Tukuma ielas,nevar atri salabot vienu un pec tam kerties klat citur!tūtiņi,darbus vispar nemak saplanot

  4. Par Rīgas ielu var piekrist. tas ir ārprāts cik ilgi. Būtu tad tās mazās ielas sakrātojuši vai noasfaltējusī- bedres un putekļi…Tā viena siltumnīca atstāta vēdināšanā vasarā bija- tomāti vienos putekļos:(

  5. Tos nabaga cilvekus es vispar neapskauzu,kadi tur putekli bija,tas bija arprac.logu atvert drosvien bija nereali.un tagad ari stav tur uzrakts,bet kapec neviens nelej asfaltu?

  6. Tam jaunajam aplim ātri vien visas apmales izlauzīs. Tas ir tik šaurs ka ar smago ar puspiekabi knapi tur var izlocīties vai tad nevarēja uztaisīt tā kā visus pārējos apļus pilsētā ar bruģiti iekšmalā? Vai tomēr labāk pēc gada atkal tērēt pašvaldības naudu un remontēt izlauzās apmales?

  7. ĀRPRĀC!!! KOMENTĒTĀJI,ATTOPIETIES!!!JŪS SKOLĀ LATVIEŠU VALODAS STUNDAS ESAT APMEKLĒJUŠI…KUR VISPĀR TIK RUPJAS STILISTIKAS UN GRAMATIKAS KĻŪDAS VAR PIEĻAUT?! UN VĒL LATVIEŠI SKAITĀS

  8. Skatos, jaunais aplis tiek būvēts pēc austriešu tehnoloģijas bez šķembām. Atved lietus laikā granti, ar rulli izspiež ūdeni un asfaltu klāj virsū. Nez cik ilgi šāds brīnums turēs???

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.